Абсолютно новий BMW X2

Абсолютно новий BMW X2

Новий BMW X2 - не просто чергова новинка у сімействі BMW X. Завдяки своєму унікальному стилю, а також спортивному характеру у поєднанні з перевагами міського автомобіля, новий BMW X2 виділяється не тільки в своєму класі, але і серед інших моделей BMW X.

Новий BMW X2 - не просто чергова новинка у сімействі BMW X. Завдяки своєму унікальному стилю, а також спортивному характеру у поєднанні з перевагами міського автомобіля, новий BMW X2 виділяється не тільки в своєму класі, але і серед інших моделей BMW X.

Новинка у сегменті Sports Activity Coupe (SAC) приносить неперевершене задоволення за кермом і встановлює нові стандарти у своєму класі, що не досяжні для конкурентів минулого чи сьогодення. Новий BMX X2 з його неповторним характером буде особливо популярний серед активних молодих людей, які цінують індивідуальність, справжнє задоволення за кермом і витончений стиль, але при цьому не бажають жертвувати функціональністю.

Шасі автомобіля у поєднанні з інтелектуальною системою повного приводу xDrive гарантують емоційну керованість автомобіля, а його високотехнологічні двигуни забезпечують ідеальний баланс між спортивною динамікою і зразковою ефективністю. Вдосконалений пакет послуг BMW ConnectedDrive додає яскравих емоцій за кермом нового BMW X2.

 

Дизайн.

Яскравий Х.

Сміливий і безкомпромісний характер нового BMW X2 видно з першого погляду. Цей автомобіль виділяється з натовпу і справляє сильне враження навіть поруч з більш значними BMW X4 і BMW X6. В основі такого привабливого образу новинки - унікальний дизайн, в якому стрімкі обриси кузова і розтягнуті пропорції купе поєднуються з потужною конструкцією, характерною для моделей BMW X.

«BMW X2 уособлює унікальну концепцію сучасного динамічного транспортного засобу і привносить нове бачення BMW у сегмент компактних міських автомобілів», - коментує Едріан ван Хойдонк, старший віце-президент BMW Group з дизайну.

На дорозі BMW X2 виглядає немов атлет на піку форми. Це порівняння можна застосувати як до базової версії новинки, так і до моделей M Sport і M Sport X. Остання поєднує у собі елементи дизайну сімейств BMW M і BMW X.

 

Виразна зовнішність, динамічні пропорції.

BMW X2 коротше і на 7 сантиметрів нижче, ніж BMW X1, але при цьому має таку ж колісну базу. Компактні пропорції з короткими звисами, витягнута, як у купе, лінія даху і вузькі бічні вікна створюють яскравий образ автомобіля.

«BMW X2 сплітає стрімкі форми купе з міцною конструкцією моделей X, -зазначає Томас Сайчо, голова відділу дизайну автомобілів BMW компактного класу. - Ми прагнули об'єднати у автомобілі, здавалося б, непоєднувані риси таким чином, щоб ця неповторна індивідуальність BMW X2 була помітна з першого погляду і при будь-якому ракурсі».

 

Видатний стиль, не схожий на інші моделі BMW.

Багато елементів дизайну одночасно підкреслюють унікальність BMW X2 і сигналізують про його приналежність до сімейства моделей X. Один з таких прикладів - легендарна трапецієвидна роздвоєна решітка радіатора, вперше перевернута на X2 і тепер розширюється зверху вниз.

Інші помітні елементи дизайну, більш звичні для купе BMW - логотипи бренду, розміщені на задніх стійках даху. Це покликано нагадати про легендарні моделі минулого 2000 CS і 3.0 CSL.

 

Характерна решітка радіатора.

Роздвоєна решітка радіатора завжди була символом BMW. На BMW X2 її нижня частина ширша за верхню. BMW X2 - перший сучасний BMW з такою інтерпретацією цього дизайнерського елемента, що надає автомобілю ще більш впізнаваний спортивний вигляд. Нижче решітки розташований масивний повітропровід переднього бампера, що підсилює загальне враження. Вертикальні планки решітки радіатора у глянсовому чорному кольорі контрастують з її хромованим обрамленням.

 

Передні фари.

Дизайн передніх фар BMW X2 доповнює його спортивний образ. Впізнавані подвійні круглі елементи, що включають світлодіодні денні ходові вогні, суміщені з протитуманними фарами і створюють «Шестиокий» вигляд сімейства X, який ні з чим не сплутати. Внутрішні фари трохи вужче зовнішніх, що робить передню частину BMW X2 ще більш зосередженою і виразною. Блискучі елементи всередині фар доповнюють преміальний образ, а хромовані смуги з обох боків візуально розширюють передню частину автомобіля.

Повністю світлодіодні передні фари доступні для BMW X2 у якості опції. Подвійні світлодіодні фари ближнього і дальнього світла ефективно висвітлюють дорогу, одночасно зробивши основний акцент на спортивній зовнішності новинки. Завдяки світлодіодним денним ходовим вогням шестикутної форми і лазерному гравіюванню передні фари схожі на справжній витвір мистецтва.

 

Колеса.

BMW X2 впевнено тримається на дорозі завдяки великим колесам з дисками яскравого дизайну. Для моделей M Sport і M Sport X доступні колеса діаметром 20 дюймів - видатний показник для даного сегмента. При цьому навіть у стандартних версіях ці моделі оснащуються 19-дюймовими дисками. Базовими для BMW X2 є 17-дюймові колеса стилю 560, проте у якості опції доступні ще 10 варіантів колісних дисків (включаючи диски M стилю для моделей BMW X2 M Sport і M Sport X).

 

Бічні накладки.

Бічні накладки на пороги BMW X2 додають новинці обгрунтованості. Їх дизайн відрізняється в залежності від специфікації моделі. У базовій версії вони мають темне покриття, що створює впізнаваний образ і візуально збільшує дорожній просвіт. Бічні накладки BMW X2 M Sport трохи темніше основного кольору кузова, що робить автомобіль візуально нижчим. У той же час BMW X2 M Sport X відрізняється бічними накладками з вставками кольору Морозний Сірий. Світлі відтінки сірого створюють враження збільшеного у порівнянні з BMW X2 M Sport дорожнього просвіту.

 

Логотипи BMW на стійках даху.

Задні стійки даху відрізняються двома легендарними рисами BMW: фірмовим вигином Хофмайстера, а також - вперше для моделі сімейства X - круглим логотипом BMW. Є щось особливе у дизайні цих двох елементів. Вигин Хофмайстера інтегрований у конструкцію задніх стійок і злегка витягнутий на BMW X2, завдяки чому дизайн цього Sports Activity Coupe виглядає ще більш стрімким. Круглий логотип BMW на стійці даху нагадує про класичні купе BMW - таких як 2000 CS і 3.0 CSL - і гарантує X2 миттєву впізнаваність на дорогах.

 

Лінія даху.

Лінія даху BMW X2 відрізняється легкістю, властивою автомобілям з кузовом купе, що надає йому образ спрямованого вперед атлета. Такого ефекту вдалося досягти завдяки особливій стилізації традиційної виштамповки на бокових частинах автомобіля, що створює велике число яскравих поверхонь і візуально полегшує верхню частину кузова. Вузькі лінії бічних вікон утворюють єдину стилістичну композицію з опціональним заднім M спойлером, що надає пропорціям новинки ще більше динамізму.

 

Задній спойлер.

Лінія даху BMW X2 завершується стильним заднім спойлером. Він не тільки акцентує увагу на спортивний характер автомобіля, але і підкреслює обтічність задньої частини кузова. Задній спойлер BMW X2 з встановленими по краях розсікачами у глянсовому чорному кольорі є одним з елементів, що забезпечують відмінні аеродинамічні показники новинки (Cd = 0,28). На моделях M Sport і M Sport X замість стандартного заднього спойлера доступний його більш спортивний варіант зі списку опціонального обладнання.

 

Задні ліхтарі.

Горизонтальні лінії задньої частини BMW X2 візуально скорочують дистанцію між автомобілем і дорогою, підкреслюючи ширину автомобіля і його спортивний характер. Ці лінії отримують продовження у встановлених вище звичайного задніх ліхтарях. Світлодіодні вогні представляють симбіоз Т-образних контурів, традиційних для моделей BMW X, і L-образних ліхтарів, знайомих з інших купе BMW. Таким чином, BMW X2 легко впізнаваний навіть у темний час доби.

 

Задній бампер.

При погляді ззаду новий BMW X2 виглядає особливо переконливо завдяки характерним горизонтальним лініям і широкому бамперу. Дизайн останнього може варіюватися в залежності від специфікації автомобіля. У стандартній комплектації задній бампер поєднує у собі колір кузова і чорний матовий відтінок. BMW X2 M Sport має схожу на дифузор вставку у кольорі Dark Shadow металік. У той же час бампер BMW X2 M Sport X відрізняється впізнаваним дифузором кольору Морозний Сірий. На всіх моделях бічні грані бампера і його нижньої частини утворюють єдину лінію, що робить задню частину автомобіля ще більш гармонійною.

 

Вихлопні патрубки.

Широкі вихлопні патрубки BMW X2 дають зрозуміти, що в автомобілі встановлений один з потужних двигунів BMW TwinPower Turbo. Залежно від типу двигуна X2 може оснащуватися вихлопною системою як з однієї, так і з двома трубами. Діаметр патрубків при цьому становить 90 мм.

 

Варіанти виконання.

Базовий, M Sport і M Sport X.

Новий BMW X2 - не єдине поповнення в сімействі BMW X. Разом з автомобілем також дебютують версії M Sport і M Sport Х.

 

BMW X2: потужний і маневрений.

BMW X2 має вражаючі характеристики вже у базовій комплектації. Належність новинки до сімейства BMW X помітна з першого погляду, але при цьому чітко видно і її відмітні риси. В першу чергу це відбивається у пропорціях BMW X2, виконанні багатьох його деталей, розташуванні фірмового логотипу BMW і переосмисленні позиції легендарної решітки радіатора. Чорна смуга, що обрамляє кузов, створює впізнаваний потужний образ моделі BMW Х і підкреслює висоту дорожнього просвіту.

 

BMW X2: варіанти оснащення.

Колір екстер'єру.

У стандартній комплектації BMW X2 поставляється у чорному кольорі. Додатково є ще 9 колірних рішень, в тому числі покриття металік у золотому кольорі Золотий Гальваник.

 

Колеса.

BMW X2 стандартно оснащується 17-дюймовими колесами стилю 560, які надають автомобілю статусний вид. Список опцій включає ще два дизайни 17-дюймових коліс, три варіанти у 18-дюймовому форматі, а також 19-дюймові колеса у стилі 511.

 

Внутрішнє оздоблення.

У базовому варіанті інтер'єр BMW X2 оздоблено сітчастою антрацитовою тканиною, але опціонально доступна безліч варіантів: гоночна тканина Race, Антрацит з контрастною строчкою, а також 4 варіанти шкіри Dakota з контрастним рядком і частковою перфорацією, у тому числі нова чуттєва Червона Магма.

 

Декоративні планки.

Декоративні планки у новому BMW X2 роблять автомобіль ще привабливішим. У стандартному варіанті - матова обробка у темно-сріблястому кольорі Оксид Срібла з акцентом у вигляді чорної блискучої смуги. У числі додаткових - 4 опції обробки з акцентом у вигляді перламутрової смуги Перлинний Хром і контурного підсвічування у накладках дверей.

 

BMW X2 M Sport: яскравий динамізм.

Стилістично BMW X2 M Sport багато в чому натхненний класичними кільцевими гонками. Пофарбовані у колір Dark Shadow металік бічні накладки візуально опускають автомобіль ближче до дороги. Передній і задній бампери відрізняються особливо динамічним і привабливим дизайном. Великий дифузор, зафіксований у нижній частині заднього бампера, і стильні дизайнерські елементи переднього бампера також мають обробку у темному кольорі Dark Shadow металік. Ці деталі надають зовнішньому вигляду автомобіля ще більше технологічності й обгрунтованості.

 

BMW X2 M Sport: варіанти оснащення.

Колір екстер'єру.

Стандартний колір екстер'єру для BMW X2 M Sport - Білосніжний неметалік. Опціонально доступні ще п'ять варіантів, у тому числі новий актуальний колір Синій Мізано металік, що пропонується ексклюзивно для моделей BMW X2 M Sport і M Sport X.

 

Колеса.

BMW X2 M Sport поставляється у стандартній комплектації з великими 19-дюймовими колесами 715 M, що підкреслює динамічний характер новинки. Також опціально доступні 20-дюймові колеса 716 M.

 

Внутрішнє оздоблення.

Салон BMW X2 M Sport оздоблений поєднанням простроченої у формі маленьких шестикутників тканини Антрацит і Алькантара з окантовкою і контрастним рядком у синьому M кольорі. Безліч інших варіантів виконання BMW X2 дозволяють адаптувати інтер'єр під будь-який смак. Варіант з шкірою Dakota чорного кольору з M окантовкою і синім контрастним рядком доступний тільки для моделей BMW X2 M Sport і M Sport X.

 

Декоративні планки.

Власникам BMW X2 M Sport доступний широкий вибір декоративних планок: від стандартного оформлення Алюміній Hexagon з матовими акцентними вставками кольору Сірий Ешторіл до чотирьох опціональних варіантів, всі з яких мають відповідну акцентну смужку, а також контурне підсвічування у дверях.

 

BMW X2 M Sport X: натхненний світом ралійних гонок.

Дизайн BMW X2 M Sport X висуває спортивний X-образ автомобіля на перший план. Надихаючись деталями, добре знайомими у ралійному спорті - додатковими елементами, наклейками і характерними кольорами, у цій моделі дизайнери широко використовують колір Морозний Сірий для створення картини разючих контрастів. Цей відтінок обраний для специфічних елементів M Sport X, які видно практично з будь-якого ракурсу, і візуально збільшують дорожній просвіт у порівнянні з BMW X2 M Sport.

Також M Sport X отримав бампер у особливо динамічному стилі. «Разом з BMW X2 ми представляємо наш новий варіант моделі - M Sport X, - оголошує Маркус Шпір, глава відділу дизайну BMW M. - Серед його відмінних рис - використання фірмового контрастного кольору Морозний Сірий і шестикутні дизайнерські елементи, що повторюються в його образі. Цей модельний варіант натхненний ралійним спортом. Він являє собою свіжий погляд на динамізм BMW M і уособлює витончену спортивність».

 

BMW X2 M Sport X: варіанти оснащення.

Колір екстер'єру.

У стандартній комплектації BMW X2 M Sport Х забарвлений у колір Білий неметалік, у поєднанні з яким характерний відтінок Морозний Сірий створює приголомшливий візуальний контраст. Опціонально для моделі є ще сім варіантів забарвлення, у тому числі металік Золотий Гальваник.

 

Колеса.

19-дюймові колеса 722 M, встановлені на BMW X2 M Sport X у якості базової опції, є ексклюзивними для цього варіанту моделі X2. Опціонально доступні 20-дюймові колеса у стилі 717 M привертають увагу не тільки своїм розміром, але і екстравагантним дизайном.

 

Внутрішнє оздоблення.

Виконана у формі мініатюрних шестикутників обробка Тканина Антрацит / Алькантара у поєднанні з чорною M окантовкою і контрастним рядком у жовтому кольорі підкреслює преміальну якість і спортивний характер BMW X2 M Sport Х. Безліч інших варіантів оббивки, у тому числі з використанням шкіри Dakota, дозволяють адаптувати інтер'єр BMW X2 під будь-який смак. Варіант оббивки салону шкірою Dakota Чорного кольору з M окантовкою і синім контрастним рядком доступний тільки для моделей BMW X2 M Sport і M Sport X.

 

Декоративні планки.

Ексклюзивно для моделі BMW X2 M Sport X пропонуються декоративні планки Алюміній Hexagon кольору Антрацит з перламутровим акцентом Перлинний Хром. Їх дизайн відображає шестикутну структуру, яка також є характерною особливістю стилю цієї моделі й в екстер'єрі. Чотири опціональних варіанти обробки включають в себе акцентну вставку, відповідну конкретної планці, а також контурне підсвічування в оздобленні дверей.

 

Інтер'єр і оснащення.

Сучасний простір у преміальному стилі.

Інтер'єр BMW X2 поєднує характерні для ВMW елементи - такі як яскраво виражений акцент на зручність водія і стрімкі лінії - зі стриманою утилітарністю моделей BMW X. Належність BMW X2 до преміального класу і його великий список доступного обладнання очевидні навіть у базовій версії.

Приладова панель за замовчуванням має контрастну і декоративну строчку по контуру. Центральна консоль також виконана з матеріалів (у тому числі Sensatec) з контрастним рядком. Інтер'єр моделей M Sport і M Sport X оздоблений комбінацією тканини Micro Hexagon Антрацит і Алькантара. До обробки можна додати яскраві акценти у вигляді перфорованої шкіри Dakota у кольорі Червона Магма або комбінації тканини Micro Hexagon Антрацит і Алькантара з жовтим контрастним рядком, яка ідеально поєднується із забарвленням кузова Золотий Гальваник.

Елегантний образ нового BMW X2 органічно доповнюють його утилітарні можливості. Багажне відділення об'ємом 470 літрів вмістить все необхідне для активних вихідних, будь то шопінг, катання на лижах або велосипедна прогулянка по горах. Високим рівнем функціональності відрізняється і салон, де є місткі ніші у дверях і безліч інших відсіків для зберігання.

 

Особливості інтер'єру.

Фокус на водія.

Салон BMW X2 максимально сфокусований на водія, а панель приладів немов спрямована у напрямку руху. Всі прилади та елементи управління розміщені таким чином, щоб користуватися ними було максимально зручно. Все це перетворює салон нового BMW X2 в унікальний водійський простір, у якому можна отримувати справжнє задоволення за кермом протягом усього шляху.

 

Висока посадка.

Типове для сімейства BMW X високе положення сидіння - як водійського, так і пасажирських - забезпечує чудовий огляд і дозволяє водієві повністю контролювати ситуацію на дорозі. І водій, і пасажири дивляться на приладову панель як ніби зверху вниз, що забезпечує зручність її використання і оптимальний огляд дороги.

 

Матеріали.

Новий BMW X2 пропонує своєму власникові відчути бездоганну якість у всіх деталях. Оздоблена м'яким структурним матеріалом приладова панель приємна на дотик, а завдяки контрастному і декоративному рядку вона набуває додаткової візуальної привабливості. У базовій комплектації інтер'єр моделі M Sport і M Sport X оброблений комбінацією тканини Micro Hexagon Антрацит і Алькантара, виконаної у чорному кольорі з синім або жовтим контрастним рядком на приладовій панелі та центральній консолі.

Опціонально доступні більш складні варіанти внутрішньої обробки. Серед них - п'ять варіантів з використанням частково перфорованої шкіри Dakota з контрастним рядком. Доступні на вибір варіанти декоративних планок - Глянцевий Чорний, Алюміній і Візерунчастий дуб - ще раз підкреслюють приналежність BMW X2 до вищого суспільства.

 

Елементи управління.

У стандартній комплектації всі функціональні елементи управління у центральній консолі встановлені поверх чорної блискучої панелі, що надає інтер'єру відтінок непідвладній часу елегантності.

 

Комплект освітлення.

Додатковий комплект освітлення дозволяє додати в інтер'єр BMW X2 нотки витонченого стилю. Вибір додаткового освітлення включає 6 різних кольорів. Світлодіодне освітлення на поверхнях декоративних планок та дверних панелях утворює суцільну смугу, яка обрамляє весь салон. Екран і центральна консоль розташовані таким чином, що вночі утворюється неймовірне відчуття, ніби вони парять на тлі приладової панелі.

 

Технологія Black Panel.

Технологія Black Panel, яка використовується за замовчуванням у кожному BMW X2, - одна з відмінних рис моделі. Вона застосовуються як для приладової панелі, так і для інформаційного дисплея, що ще раз підкреслює високий рівень технічної оснащеності автомобіля.

 

Панорамний дах.

Панорамний дах, що входить у список додаткових опцій, створює відчуття додаткового простору всередині BMW X2 і в ясну погоду буквально наповнює салон світлом. Передня частина панорамного даху відкривається, як звичайний люк.

 

Динамічне кермування.

Справжнє задоволення за кермом у будь-якій ситуації.

Клієнти BMW X2 - люди з нестандартним мисленням, які звикли вести за собою інших і не сприймають умовності. Новий представник сімейства Х - автомобіль, призначений саме для них.

Новинка дарує неймовірні емоції від кермування завдяки поєднанню високотехнологічного двигуна BMW TwinPower Turbo і передової трансмісії. У комбінації з ідеально налаштованим шасі вони забезпечують автомобіль зразковими динамічними характеристиками. Завдяки цьому новий BMW X2 не має аналогів у своєму класі за рівнем задоволення за кермом.

На старті новинка буде доступна з двома варіантами двигуна, а вже через кілька місяців лінійка силових агрегатів буде розширена до чотирьох бензинових і двох дизельних моторів.

 

Захоплююча динаміка.

Головним елементом, що об'єднує всі версії нового BMW X2, є вдосконалене шасі. Воно ефективно передає всю міць двигуна на колеса, забезпечуючи неймовірне задоволення від кермування. Налаштувати роботу силового агрегату можна простим натисканням на спеціальну кнопку Driving Experience Control, вибравши один з трьох режимів: повернення до типового режиму COMFORT, або високоефективних ECO PRO і SPORT. Спеціальні налаштування, доступні у спортивному режимі, роблять кермування автомобілем більш динамічним і передбачуваним.

При встановленні опціональної системи регулювання жорсткості амортизаторів (Dynamic Damper Control) підвіску автомобіля можна налаштувати відповідно до індивідуальних переваг водія. За допомогою спеціального перемикача Driving Experience Control можна вибрати один з двох режимів - COMFORT або SPORT. Як результат, більш спортивна підвіска, що гарантує відмінну курсову стійкість і високий рівень комфорту при пересуванні по будь-яких дорожніх поверхнях.

Спортивна M підвіска, яка встановлюється в якості стандартного обладнання на модифікації BMW X2 M Sport і M Sport X, відрізняється міцнішими пружинами і вдосконаленими амортизаторами. На всіх модельних варіантах BMW X2, оснащених цією підвіскою, висота дорожнього просвіту може бути зменшена до 10 мм для ще більш динамічних поїздок.

Адаптовані опори стабілізатора поперечної стійкості у парі зі спортивною M підвіскою і системою регулювання жорсткості амортизаторів гарантують ще більше задоволення за кермом нового BMW X2.

 

Коробка передач з подвійним зчепленням і система інтелектуального повного приводу xDrive.

Після офіційного запуску моделі на вибір будуть доступні дві модифікації: BMW X2 sDrive20i з бензиновою силовою установкою (середня витрата палива - 5,9 - 5,5 л / 100 км; середній рівень викидів CO2 - 134 -126 г / км) * і дизельний X2 xDrive20d (середня витрата палива - 4,8 - 4,6 л / 100 км; середній рівень викидів CO2 - 126 -121 г / км) *. Бензинова версія оснащена 7-ступінчастою спортивною трансмісією Steptronic з подвійним зчепленням, яка відрізняється швидким перемиканням передач і високою продуктивністю, що сприяє низькому рівню викидів CO2. 4-циліндровий двигун об'ємом 2 л і потужністю 141 кВт / 192 к.с. демонструє вражаючу динаміку. Розгін з 0 до 100 км / год новинка робить за 7,7 с, а максимальна швидкість складає 227 км / ч.

Дизельна модифікація оснащується системою інтелектуального повного приводу xDrive у якості стандартного обладнання. Інтегральна система автоматичного контролю стійкості на спуску дозволяє новому BMW X2 автоматично зберігати бажану швидкість навіть при пересуванні по крутому схилу, беручи управління гальмами на себе. Таким чином, водій може повністю сконцентруватися на кермуванні.

 

Видатна ефективність і бездоганна аеродинаміка.

Доступний з початку виробництва дизельний дволітровий двигун працює у парі з 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic. Всі модельні варіанти з автоматичною трансмісією додатково оснащуються опціональними пелюстками перемикання передач, розташованими на спортивному рульовому колесі, що дозволяє управляти новинкою у більш спортивній манері.

Завдяки низькому коефіцієнту аеродинамічного опору Cd = 0.28 модифікація X2 xDrive20d може по праву називатися найефективнішою моделлю у своєму сегменті. Гранична потужність становить 140 кВт / 190 к.с., а піковий обертовий момент - 400 Нм. Рівень викидів CO2 знаходиться на позначці в 126 -121 г / км.

На початку 2018 року модельна лінійка BMW X2 поповниться новими яскравими модифікаціями: X2 sDrive18i з 3-циліндровим мотором, а також X2 xDrive20i та X2 xDrive18d з 4-циліндровим двигуном.

Діапазон потужності бензинових силових агрегатів варіюється від 103 кВт / 140 к.с. у модифікації X2 sDrive18i (з 7-ступінчастою коробкою передач Steptronic з подвійним зчепленням, середня витрата палива - 6,2 - 5,9 л / 100 км, середній рівень викидів CO2 - 141 - 135 г / км **) до 141 кВт / 192 к.с. у варіанту X2 xDrive20i (середня витрата палива - 6,2 - 6,1 л / 100 км, середній рівень викидів CO2 - 142 - 138 г / км **). Дизельний X2 xDrive18d (середня витрата палива - 5,2 - 4,8 л / 100 км, середній рівень викидів CO2 - 137 - 128 г / км **) має потужність 110 кВт / 150 к.с.

** Дані по витраті палива і запасу ходу є попередніми і були визначені відповідно до їздовому циклу ЄС, в залежності від обраного розміру шин.

Додаткову інформацію за офіційними даними витрати палива, викидів CO2 і споживання електроенергії нових моделей легкових автомобілів можна дізнатися в «Нормативних вимогах по витраті палива, викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів», які пропонуються у всіх точках роздрібного продажу, і за адресою http://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

 

Цифрові сервіси.

Інтелектуальні можливості в дорозі.

Основне завдання, з яким стикається будь-який підключений автомобіль і над якою активно працює німецький концерн - забезпечити максимальний комфорт у поїздці. З цією метою сервіси BMW ConnectedDrive були оптимізовані таким чином, щоб зробити щоденну експлуатацію автомобіля легше, цікавіше та інформативніше.

Інтуїтивний зв'язок між власником і транспортним засобом - основа успішної взаємодії. Новий BMW X2 пропонує водієві три різні способи комунікації: за допомогою контролера iDrive, опциональної системи голосового управління і сенсорним дисплеєм. Останнім може користуватися і передній пасажир.

«Ми приділили велику увагу інструментам взаємозв'язку між водієм і транспортним засобом, зробивши їх не тільки максимально функціональними та інтуїтивними, а й візуально привабливими і лаконічними. У новому BMW X2 ми надаємо клієнтам свободу вибору найбільш зручного способу взаємодії з автомобілем. Опціональні сенсорні прилади та проекційний дисплей виводять можливості взаємодії між власником і автомобілем на новий рівень», - коментує Гернот Шмірер, глава відділу дизайну користувальницького інтерфейсу підрозділу BMW Group Design.

 

Інтуїтивне управління і зручні дисплеї.

У список стандартного устаткування нового BMW X2 входить контрольний дисплей з діагоналлю 6,5 дюймів. При установці навігаційної системи Plus діагональ дисплея складе 8,8 дюймів, і він буде оснащений сенсорним екраном. Інтерфейс дисплея влаштований таким чином, щоб водій міг отримати необхідну інформацію у будь-який момент - наприклад, у режимі попереднього перегляду на іконах головного меню. У той же час керування навігаційною системою з сенсорним екраном схоже на управління смартфоном.

Для нового BMW X2 також опціонально доступний повноколірний проекційний дисплей з високою роздільною здатністю, який забезпечує безпеку і комфорт в дорозі. При замовленні даної опції в поле зору водія проектується необхідна інформація про поїздку, свідчення навігаційної системи і систем допомоги водієві.

 

Ваш інтелектуальний BMW.

Сервіси BMW ConnectedDrive покликані задовольнити будь-які побажання водія. Унікальні цифрові можливості BMW допоможуть власнику автомобіля максимально ефективно спланувати свій день і отримати більше вільного часу навіть за кермом автомобіля. А підготовка до Apple CarPlay забезпечує зручне і безпечне використання функцій iPhone.

 

Системи допомоги водієві: безпека і комфорт у русі.

Новий BMW X2 пропонує широкий набір систем допомоги водієві, а також безліч інноваційних рішень.

Доступні на новому BMW X2 системи допомоги, які працюють на основі даних, отриманих від зовнішніх камер, забезпечують впевненість і безпеку в різних дорожніх ситуаціях. Опціональний Асистент кермування включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху, інформацію про обмеження швидкості з функцією розпізнавання знаків заборони обгону, систему управління дальнім світлом, систему попередження зіткнень і систему попередження про появу пішоходів з функцією автоматичного гальмування у місті.

Система допомоги при паркуванні та камера заднього виду, яка передає зображення на центральний дисплей, полегшують керування автомобілем в міських умовах. Нарешті, опціональний асистент паркування допомагає водієві знаходити вільні місця для стоянки і здійснювати паралельну парковку.