Конкурс елегантності Concorso D'eleganza Villa D'este 2015 року відбудеться в стилістиці божевільних і прекрасних сімдесятих.

Конкурс елегантності Concorso D'eleganza Villa D'este 2015 року відбудеться в стилістиці божевільних і прекрасних сімдесятих.

Класичні автомобілі, представлені на Конкурсі елегантності Villa d'Este, часто називають «предметами мистецтва на колесах». В цьому році відвідувачам конкурсу історичних автомобілів і мотоциклів, організованого BMW Group Classic і Grand Hotel Villa d'Este, нагадають, як 40 років тому ця фраза набула повністю новий сенс.

Класичні автомобілі, представлені на Конкурсі елегантності Villa d'Este, часто називають «предметами мистецтва на колесах». В цьому році відвідувачам конкурсу історичних автомобілів і мотоциклів, організованого BMW Group Classic і Grand Hotel Villa d'Este, нагадають, як 40 років тому ця фраза набула повністю новий сенс. У червні 1975 року BMW 3.0 CSL, розфарбований американським художником і скульптором Олександром Колдер, брав участь в гонці «24 години Ле-Мана». Саме цей автомобіль став основоположником підтримуваного BMW проекту Art Car, він до цих пір був яскравим представником приголомшливого часу - епохи, коли дивовижне мистецтво і ексклюзивний стиль життя проник і в автомобільний світ. В ході Конкурсу елегантності Villa d'Este 2015 року блиск і гламур 1970-х років воскреснуть в сучасності. «Стиль 70-х - джетсеттери повертаються» - девіз заходу, що проходить на озері Комо, в рамках якого з 22 по 24 травня разом зберуться власники і шанувальники класичних автомобілів і мотоциклів. У програму свята в п'ятий раз в історії буде включений конкурс мотоциклів (Concorso di Motociclette), відвідувачам також буде запропонований ряд спеціальних програм, включаючи експозицію «90 років Rolls-Royce Phantom».

Конкурс элегантности Concorso D’eleganza Villa D’este 2015 года

Особливу увагу, зрозуміло, буде прикута безпосередньо Конкурсу елегантності, в рамках якого класичні автомобілі і мотоцикли найвищого класу і з видатною історією змагатимуться між собою в декількох категоріях. З нагоди 90-річного ювілею моделі, автомобілі Rolls-Royce Phantom різних поколінь також змагатимуться між собою в особливому класі. Оцінки учасникам змагань виставляють не тільки експерти з журі, а й публіка: «глас народу» визначає, кому будуть вручені кілька особливих призів.

Шанувальники класичних мотоциклів неодмінно будуть у захваті від представленої на заході вишуканої лінійцки історичних моделей. Конкурс мотоциклів стане основною подією в програмі другого дня заходу. Як і в минулому році, колона рідкісних мотоциклів зупиниться на «Парад історичних автомобілів» на Віллі д'Есте на шляху від озера Комо до парковки біля Вілли Ерба в Черноббио. Члени журі будуть оцінювати мотоцикли після того, як ті доїдуть до фінальної точки запланованої подорожі.

Мотоциклы BMW Moto

Додаткові програми для гостей і учасників Конкурсу також будуть проходити в стилістиці бунтівних 70-х років. Майданчики на Віллі Ерба будуть відкриті для публіки в суботу та неділю. В цьому році спеціальна виставка на площі біля Вілли Ерба буде присвячена автомобілям з серії Art Car, які підкорювали як шанувальників автоспорту, так і поціновувачів мистецтв, в 1970-х. Тільки в цю декаду було створено чотири справжніх предмета мистецтва на колесах - слідом за Олександром Колдер своє бачення «лівреї» для гоночних автомобілів BMW представили Френк Стелла, Рой Ліхтенштейн і Енді Уорхол. Саме останнє поповнення в цій колекції - BMW M3 GT2 Art Car, створений Джеффом Кунсом.

Конкурс елегантності Concorso d'Eleganza Villa d'Este вважається провідною в світі подією в світі класичних автомобілів і мотоциклів. Захід, що проходить в розташованому на півночі Італії місті Черноббіо, вперше відбувся в 1929 році як виставка передових досягнень автомобільної індустрії. Але з 1980-х років основною його спеціалізацією стала історія. У 1999 році концерн BMW Group став партнером Конкурсу, а з 2005 року підрозділ BMW Group Classic і Grand Hotel Villa d'Este стали виступати співорганізаторами заходу. Крім класичних автомобілів і мотоциклів, що мають важливе історичне значення, на Конкурсі елегантності представлені дизайнерські роботи і концепт-кари різних часів. http://concorsodeleganzavilladeste.com/