Концепт BMW 8 серії Coupe. Чиста динаміка і сучасна розкіш - втілення справжнього купе BMW.

Концепт BMW 8 серії Coupe. Чиста динаміка і сучасна розкіш - втілення справжнього купе BMW.

У цьому році на конкурсі елегантності Concorso d'Eleganza Villa d'Este BMW Group представить концепт BMW 8 серії, квінтесенцію сучасного купе BMW, втіленого у вигляді захоплюючого дизайнерського проекту. Концептуальний автомобіль послужить передвісником майбутньої моделі BMW - нового BMW 8 серії Купе, який стане частиною однієї з найагресивніших ринкових експансій в історії баварського бренду. Старт виробництва BMW 8 серії Купе намічений на 2018 рік.

У цьому році на конкурсі елегантності Concorso d'Eleganza Villa d'Este BMW Group представить концепт BMW 8 серії, квінтесенцію сучасного купе BMW, втіленого у вигляді захоплюючого дизайнерського проекту. Концептуальний автомобіль послужить передвісником майбутньої моделі BMW - нового BMW 8 серії Купе, який стане частиною однієї з найагресивніших ринкових експансій в історії баварського бренду. Старт виробництва BMW 8 серії Купе намічений на 2018 рік.

Стратегія NUMBER ONE> NEXT передбачає істотне збільшення продажів BMW у сегменті найдорожчих і розкішних автомобілів. Новий BMW 8 серії Купе зіграє важливу роль у реалізації цього плану. «Цифра 8 у BMW завжди позначала вершину спортивних характеристик і ексклюзивності, - розповідає Голова Ради директорів BMW AG Харальд Крюгер. - Майбутня прем'єра BMW 8 серії Купе покаже, що безкомпромісна динаміка і сучасна розкіш можуть йти рука об руку. Ця новинка стане наступним кроком у розширенні нашого модельного ряду у сегменті розкішних автомобілів і задасть нові орієнтири конкурентам. Вона також допоможе посилити наше лідерство у сегменті розкішних автомобілів».

«Концепт BMW 8 серії - це повноцінний автомобіль для водія класу high-end», - коментує Старший віце-президент по дизайну BMW Group Едріан ван Хойдонк. - Цей спортивний автомобіль об'єднає найчистішу динаміку і сучасну розкіш, як ніякий інший. Для мене він уособлює справжнє автомобільне захоплення».

Екстер'єр, що поєднує минуле і майбутнє.

Концепт BMW 8 серії несе в собі не тільки миттєво впізнавані риси класичних BMW, але також відображає нові дизайнерські ідеї і техніки формоутворення. «Образ концепту BMW 8 серії представляє з себе свіжу інтерпретацію канонічних дизайнерських штрихів BMW, - додає ван Хойдонк. - Він демонструє новий підхід до використання форм, що можна помітити по характерним поверхоням автомобіля. Кілька чітких ліній обмежують чисті поверхні, а окремі елементи мають потужні скульптурні форми. Всі разом вони наповнюють купе характером. Словом - це автомобіль для водія».

Розширені бічні поверхні та підкреслені спортивні контури.

Силует концепту BMW 8 серії широко і низько стелиться над дорогою. Перетин довгого капота і струмуючих ліній даху привносить динаміку і робить бічні поверхні автомобіля ще більш чарівними. Одночасно потужні і висхідні лінії кромки задньої частини концепту роблять його цілісним і надають йому ще більше спортивності.

Простота у виконанні деталей і бездоганність в обробці поверхонь справляють незабутнє враження і створюють неповторний футуристичний образ моделі. Різко окреслені лінії, що обрамляють кузов автомобіля, дарують очікування незабутньою і динамічною поїздки.

Характерні лінії, що проходять через передні і задні двері, повторюють напрям потоку повітря. Збільшені задні колісні арки і виразна рельєфність бічних панелей вказують на багаторічний досвід фахівців BMW в створенні досконалих форм, завдяки яким концепт BMW 8 серії придбав незрівнянний атлетичний вид. Ексклюзивне забарвлення Barcelona Grey Liquid, що відрізняється яскравими райдужними переливами, нікого не залишить байдужим. Широкі легкосплавні колісні диски підсилюють спортивний характер концепту, а аеродинамічні елементи створюють просторову глибину і роблять профіль автомобіля незрівнянним.

Передня частина кузова - спортивна, низька та притягує увагу.

Об'ємна решітка радіатора, завужені подвійні фари головного світла і широкі повітрозабірники створюють незрівнянний спортивний вигляд автомобіля. Класичні для BMW деталі екстер'єру втілені у концепті по-новому і виводять загальну дизайнерську філософію бренду на зовсім інший рівень. Фірмова решітка радіатора тепер розташована нижче і розтягнута практично по всій площі фронтальної частини кузова, утворюючи єдиний елемент. Завдяки її незвичайній формі у парі з характерними лазерними фарами головного світла створюється неповторний образ нового концепту BMW 8 серії. Збільшені повітрозабірники у поєднанні з карбоновими вставками візуально роблять передню частину кузова ширше і надають автомобілю спортивну поставу.

Задня частина кузова - яскрава і сучасна.

Чітко виражена скульптура задньої частини нового концепту BMW 8 серії надає автомобілю об'ємність і візуальну виразність. Головна особливість зовнішнього дизайну - взаємодія ліній і форм. Потужні колісні арки натякають на неймовірний динамічний потенціал новинки і підкреслюють наявність заднього приводу. Низхідна лінія даху в районі пасажирського відсіку і широка колія привносять додаткові спортивні акценти цієї частини автомобіля.

Витягнуті L-образні задні фари поєднують задню і бічну поверхні, надаючи моделі ультрасучасний вид. Темний стилізований карбоновий дифузор і великі трапецієподібні вихлопні патрубки - особливі штрихи задньої частини новинки.

Інтер'єр: неймовірне поєднання спортивності і розкоші.

Інтер'єр новинки фокусує всю увагу на головному - керування транспортним засобом. Опинившись за кермом концепту BMW 8 серії, водій миттєво потрапляє в атмосферу драйву і швидкості, притаманну спортивним моделям BMW. Поверхні і лінії внутрішньої обробки спрямовані вперед і підкреслюють динамічний характер купе. Всі основні органи управління, розташовані перед водієм, на центральній консолі і дверях, згруповані в окремі блоки, що надає інтер'єру виразну графічність.

На окрему увагу заслуговують плавні переходи від панелі приладів до дверей і центральної консолі. Інтер'єр BMW 8 серії гармонійно поєднує в собі естетичну емоційність та інженерну майстерність, вроджену динаміку і стриману розкіш. Форма деталей говорить про неперевершену спортивності. Вишукані матеріали, застосовані в обробці салону, вказують на ексклюзивність і високу якість виконання. Все це відчувається при кожному дотику. Профільована карбонова основа і високоякісна шкіра обробки надають ексклюзивним спортивним сидінням винятковість і роблять їх неймовірно комфортними. Відполіровані вручну алюмінієві спиці рульового колеса, обробка шкірою і червоні анодовані підрульові перемикачі допоможуть сконцентруватися на дорозі і подарують неперевершене відчуття спортивності і розкоші.

Шкіра Merino у кольорах Dark Brown і Fjord White наділяє салон першокласною атмосферою. Алюмінієві і карбонові вставки відображають високотехнологічність і спортивний характер моделі. Відшліфований важіль перемикання передач з безліччю граней і контролер iDrive, виконаний з кристалів Swarovski з димчастим топазом, надають інтер'єру логічну завершеність.

Концепт BMW 8 серії - втілення майбутнього.

Концепт BMW 8 серії стане передвісником майбутньої моделі, вихід якої відбудеться в наступному році. Увібравши в себе все найкраще з розкішних спортивних автомобілів бренду і ставши законним наступником багаторічних традицій концерну, абсолютно новий BMW займе почесне місце у модельній лінійці. Концепт BMW 8 серії Купе, будучи втіленням вражаючою динаміки і сучасної розкоші, встановлює нові стандарти у своєму сегменті.