Новий BMW 8 серії Coupe. На максимальній швидкості до серійного виробництва.

Новий BMW 8 серії Coupe. На максимальній швидкості до серійного виробництва.

Новий BMW 8 серії Coupe повністю розкриває свій динамічний потенціал в процесі заключних випробувань в Уельсі, присвячених фінальному доведенні всіх систем приводу і підвіски. У центрі уваги версія BMW M850i xDrive Coupe, яка особливо яскраво демонструє характеристики нової спортивної моделі класу люкс.

Новий BMW 8 серії Coupe повністю розкриває свій динамічний потенціал в процесі заключних випробувань в Уельсі, присвячених фінальному доведенні всіх систем приводу і підвіски. У центрі уваги версія BMW M850i xDrive Coupe, яка особливо яскраво демонструє характеристики нової спортивної моделі класу люкс. Повністю перероблений двигун V8, передова технологія інтелектуального повного приводу, активне блокування диференціала задньої осі, адаптивна підвіска M Professional з активним стабілізатором поперечної стійкості і системою інтегрального активного рульового управління - гармонійне поєднання, яке гарантуватиме безкомпромісну динаміку і абсолютний комфорт.

Восьмициліндровий силовий агрегат, вперше представлений в BMW M850i xDrive Coupe, забезпечує впевнений розгін і виробляє насичений звук - то, що потрібно для приємної поїздки. Маючи ту саму вагу, що і двигун попереднього покоління, новий мотор розвиває 530 к.с., що на 68 к.с. більше, ніж у попередника. Максимальний крутний момент збільшений на 100 Нм - до 750 Нм - і доступний вже з 1800 об / хв. Восьмициліндровий двигун передає потужність на значно доопрацьовану спортивну 8-ступінчасту коробку передач Steptronic, яка характеризується розширеним діапазоном передавальних відносин і зменшеним часом перемикання. У режимах Sport або Sport + і характер двигуна, і його звук стають помітно динамічніше. Налаштування електронно-керованих амортизаторів, системи контролю курсової стійкості DSC (Dynamic Stability Control) і інтелектуального повного приводу також орієнтовані на обраний режим руху. При цьому в кожному з режимів точно відчувається пріоритетна роль задньої осі в налаштуваннях нової системи BMW xDrive.

«У новому BMW 8 серії Coupe найбільше вражає його адаптивність, - говорить Маркус Флаш, керівник проекту BMW 8 серії. - Автомобіль миттєво адаптується до нових налаштувань, варто тільки натиснути на педаль акселератора або кнопку вибору одного з режимів ».

Зразкова керованість BMW 8 серії Coupe забезпечується за рахунок низького центру ваги і високої жорсткості кузова і підвіски. У випадку з BMW M850i xDrive Купе, чуйність і точність управління додатково підтримуються активним стабілізатором поперечної стійкості і системою активного інтегрального рульового управління. Крім того, електронно-керовані амортизатори забезпечують максимальну стабільність, зберігаючи контакт з дорогою навіть на коротких ділянках з нерівним покриттям.

«Новий BMW 8 серії Coupe буде оснащуватися виключно різноширокими шинами. Це дало можливість під час доведення підвіски повністю розкрити потенціал широких задніх коліс і домогтися характерної спортивної керованості, - розповідає Йос Ван Ас, глава відділу розробки підвісок. - Збільшені кути розвалу коліс і особливі настройки еластокінематики підвіски забезпечують максимально динамічне проходження поворотів без втручання електроніки. Таким чином, водії, які планують використання автомобіля на гоночному треку, можуть робити це навіть з активованою системою DSC ».

Тестова програма в Уельсі завершує насичений і різнобічний цикл доведення нового BMW 8 серії Coupe. Прототипи новинки протестовані не тільки на гоночному треку і закритих тестових полігонах, а й на дорогах загального користування, що дозволило отримати інформацію про споживчі властивості моделі в умовах, максимально наближених до реальної експлуатації. Поряд з результатами зимових випробувань в Ар'єплуг (Швеція), на тестовому полігоні BMW Group в Мірамас на півдні Франції, а також перших трекових тестів на "Північній петлі" Нюрбургринга, отримані в Уельсі дані дозволять максимально ефективно підготувати новинку до серійного виробництва.

Розкішне спорткупе BMW 8 серії Coupe надійде в продаж в кінці 2018 року. Цифра 8 в його позначенні свідчить про привілейовані позиції новинки в модельному ряду BMW. Як у випадку з BMW Z8 і BMW i8, це означає, що ви маєте справу з особливо емоційним і екстремально спортивним автомобілем BMW. BMW 8 серії Купе покликаний зіграти центральну роль в програмі розвитку модельної гами класу люкс, запланованої в рамках глобальної стратегії концерну NUMBER ONE> NEXT.