Новий BMW X3

Новий BMW X3

Випустивши в світ BMW Х3, компанія БМВ в 2003 році заснувала сегмент SAV (Sports Activity Vehicles / спортивні автомобілі для активного відпочинку) середнього класу. Загальний світовий обсяг продажів перших двох поколінь моделі з тих пір перевищив 1,5 мільйона примірників. Новий БМВ Х3 продовжує цю історію успіху, пропонуючи ще більш яскравий і динамічний дизайн, потужні і економічні двигуни і розкішне оснащення.

Випустивши в світ BMW Х3, компанія БМВ в 2003 році заснувала сегмент  SAV (Sports Activity Vehicles / спортивні автомобілі для активного відпочинку) середнього класу. Загальний світовий обсяг продажів перших двох поколінь моделі з тих пір перевищив 1,5 мільйона примірників. Новий БМВ Х3 продовжує цю історію успіху, пропонуючи ще більш яскравий і динамічний дизайн, потужні і економічні двигуни і розкішне оснащення.

 • BMW X3, що поклав в 2003 році початок сегменту SAV (Sport Activity Vehicle) в середньому класі і розійшовся до теперішнього моменту тиражем понад 1,5 мільйонів примірників, дебютує вже в третьому поколінні.
 • Яскравий дизайн гарантує автомобілю зовнішню унікальність і впізнаваність на дорозі, а також підкреслює високий динамічний потенціал моделі і типовий для неї спортивний характер.
 • Новий BMW X3 доступний у трьох модифікаціях: xLine, Luxury Line і M Sport. Ательє BMW Individual максимально розширює можливості індивідуалізації автомобіля як зовні, так і всередині.
 • Топ-модель BMW X3 M40i – перший автомобіль M Performance в модельному ряду BMW X3.
 • Спортивні ходові якості перейшли на ще більш високий рівень завдяки детально оптимізованої підвісці, що отримала подальші удосконалення в кінематиці і зниження безпружинних мас.
 • Лінійка двигунів до моменту виведення на ринок включає три бензинових і два дизельних варіанти потужністю від 135 кВт/184 л. с. до 265 кВт/360 к. с. (середня витрата палива: 8,4–5,0 л/100 км; середній викид CO2: 193-132 г/км)*. Всі моделі серійно оснащені 8-ступінчастою коробкою передач Steptronic.
 • Зниження маси на 55 кілограмів у порівнянні з попередньою моделлю завдяки раціонально полегшеній конструкції; найкраща в класі аеродинаміка (cW = 0,29).
 • Найсучасніша система управління, опціональне управління жестами і інтелектуальним асистентом голосового введення.
 • Інтерактивний ключ (BMW Display Key) дозволяє серед іншого керувати автономною системою опалення (пропонується в якості опції).
 • BMW Co-Pilot: широкі можливості (напів) автоматизованої їзди завдяки активному круїз-контролю останнього покоління і пакету засобів безпеки «Driving Assistant Plus», що включає фунції руління і ведення по смузі, перебудування (функція буде доступна приблизно з грудня 2017) і утримання на смузі з захистом від бокових зіткнень.
 • Доступний весь асортимент продуктів BMW Connected новітнього покоління для гармонійної взаємодії між людиною, автомобілем і навколишнім світом.