Новий BMW X3 вже в Києві

Новий BMW X3 вже в Києві

24-25 січня 2018 року у Автосалоні «АВТ Баварія Київ», офіційного дилера BMW в місті Київ та Київській області, відбулася презентація абсолютно нового кросовера BMW X3. Новий BMW X3 - це реальний показник найвищого потенціалу і втілення безмежної сили і волі. У нього впровадили короткі звіси кузова, «об'ємні» решітки радіатора і шестикутні протитуманні фари.

24-25 січня 2018 року у Автосалоні «АВТ Баварія Київ», офіційного дилера BMW в місті Київ та Київській області, відбулася презентація абсолютно нового кросовера BMW X3.

 Новий BMW X3 - це реальний показник найвищого потенціалу і втілення безмежної сили і волі.  У нього впровадили короткі звіси кузова, «об'ємні» решітки радіатора і шестикутні протитуманні фари.  Базові диски тепер 18-дюймові, а в списку додаткових опцій є навіть 21-дюймові.  Вже при першому погляді він захоплює спортивним виглядом.  За рахунок напівавтономного управління і інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive він демонструє найвищий рівень зручності як на трасі, так і на бездоріжжі.  При цьому новий X3 заново задає стандарти в своєму класі і гранично чітко дає зрозуміти: існує велика різниця в тому, як доїхати до місця призначення.

 

 Гості заходу змогли насолодитися вишуканою кухнею, смачними напоями, якісною музикою, але і звичайно ж ознайомитися з новим кросовером X3 від BMW, який намагається відкрити незвідане, тому що він точно знає власну внутрішню міць!

 Також гості могли спробувати новий BMW X3 в справі, записавшись на тест-драйв.  Саме це дозволяло відчути всі переваги нового автомобіля від BMW.  З кожною хвилиною число бажаючих покататися на новому X3 збільшувалася.  Учасники тест-драйву виходили з автомобіля з позитивними емоціями і неймовірним задоволенням від водіння.  Снігова дорога дала зрозуміти, що новий X3 знає свою справу і чудово виконує свою місію.

 Новий BMW X3 - атлетичний образ і спортивний характер.