Нові деталі

НОВІ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Щоб Ваш BMW залишався BMW.

Ваш BMW день за днем забезпечує найвищу продуктивність, завдяки взаємодії частин, яка є надзвичайно важливою для повної функціональності. Ось чому Ви повинні покладатися на оригінальні запчастини BMW: надзвичайна продуктивність досягається лише чіткою відповідністю всіх частин вимогам кожної окремої моделі BMW. Ви отримуєте найвищу якість та виняткову безпеку.

ОГЛЯД ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИН BMW.

Оригінальна вихлопна система BMW.

Оригінальна вихлопна система BMW.

Потужний двигун сприяє цілковитому задоволенню від керування ― чого не скажеш про шум двигуна та забруднювачі. Оригінальна вихлопна система BMW забезпечує кращу роботу двигуна та менше споживання пального, якщо зменшується маса. Вона також знижує викиди забруднювачів приблизно на 90%. Зберігається типовий оригінальний та динамічний "звук BMW" ― він відрізняється для кожної моделі BMW.

Оригінальне зчеплення BMW.

Оригінальне зчеплення BMW.

Сподівання на багато років насолоди від керування: оригінальне зчеплення BMW було створено таким чином, щоб пройти приблизно 120 000 кілометрів, і навіть в такому випадку рівень зносу не перевищує 1,5 мм з кожної сторони. Також це зчеплення не потребує обслуговування завдяки своїй гідравлічній роботі. Завдяки високоточному виробництву, ця оригінальна запчастина BMW також легко може витримувати температури до 150 градусів Цельсію. Отже, ніщо не стоїть на шляху тривалого, спортивно-динамічного керування.

Оригінальні гальма BMW.

Оригінальні гальма BMW.

В надзвичайній ситуації важливий кожний сантиметр. Тому оригінальні гальма BMW налаштовуються індивідуально, щоб ідеально взаємодіяти з конкретною моделлю, із урахуванням таких факторів, як аеродинаміка, ABS, підвіска, кузов та двигун. Спеціальні композитні матеріали забезпечують максимальну безпеку гальмування та тривалий термін експлуатації. Ці оригінальні компоненти BMW постійно тестуються за допомогою комплексних випробувань та симуляцій. Задля того, щоб Ви могли покластися на них, коли це є найважливішим.

Оригінальні амортизатори BMW.

Оригінальні амортизатори BMW.

BMW спирається на витончені газові амортизатори з подвійною трубчастою структурою. Амортизатори, які ідеально підігнані до двигуна автомобіля, характеризуються покращеним комфортом їзди, кращим реагуванням та нижчим рівнем шуму. Функціональна стабільність також гарантується навіть за екстремальних умов: навіть при температурі від -40 до +100 градусів Цельсію ці оригінальні запчастини BMW забезпечують комфорт та адекватну безпеку, які зберігаються і в теплі, і в холоді.

Оригінальне лобове скло BMW.

Оригінальне лобове скло BMW.

Не дозволяйте, щоб щось відволікало Dас під час їзди. Оригінальне лобове скло BMW гарантує ідеальну видимість та функціональність відповідних систем допомоги. Завдяки його ідеальній формі, лобове скло є водостійким та не створює вихорів; його особлива форма дозволяє склоочисникам видаляти максимальну кількість води, при кожному проході. Це є єдиним способом забезпечити, що, всі технічні елементи, інтегровані в лобове скло, залишалися повністю функціональними ― від сенсорів дощу, до проекційного дисплею BMW Head-Up Display.

ОРИГІНАЛЬНІ ВІДНОВЛЕНІ ДЕТАЛІ BMW.

Такої ж якості, як нові деталі, але дешевше.

Основна ідея полягає в можливості відновлення: до 60 відсотків всіх деталей після закінчення заданого ресурсу придатні для повторного використання. При цьому до кожної відновленої деталі застосовуються ті ж стандарти якості, що і до нових деталей BMW, а гарантійний термін також становить 24 місяці. Всі деталі, які не підлягають безпосередньому відновленню, на 95 відсотків переробляються. Вигідний варіант - для навколишнього середовища і Вашого гаманця: оборотні деталі BMW коштують іноді на 50 відсотків менше, ніж нові деталі. Будь ласка, зверніть увагу, що встановлення або продаж нової деталі замість відновленої деталі може бути здійснено без попереднього повідомлення виходячи з наявності деталей на складі.

ОГЛЯД ВІДНОВЛЕНИХ ДЕТАЛЕЙ BMW.

Оригінальний генератор BMW.

Оригінальний генератор BMW.

Компактний, легкий і потужний: оригінальний генератор BMW - це справжнє джерело потужності. Вібростійкість, в 80 разів перевищує прискорення вільного падіння, міцність на пробій до 350 В і дуже великий ресурс завдяки досконалій конструкції. Кожен оригінальний генератор BMW точно налаштований на потужності та характеристики BMW і  завдяки своїй конструкції є ідеальною оборотною деталлю - такої ж високої якості і з такими ж робочими характеристиками, як і нова деталь.

Оригінальний стартер BMW.

Оригінальний стартер BMW.

До 50 000 запусків без технічного обслуговування з урахуванням конкретного типу двигуна з метою зниження витрати палива, плюс готовність до роботи в екстремальних умовах: оригінальні стартери BMW можна охарактеризувати одним словом: надійні. Також вони відрізняються стійкістю до температур від мінус 40 до плюс 100 градусів Цельсія, завдяки своїй конструкції оптимально захищені від корозії і забруднення і виготовлені з високоякісних матеріалів.

Оригінальний насос ОР BMW.

Оригінальний насос ОР BMW.

Активна участь у збереженні споживчих властивостей інших систем автомобіля: оригінальні насоси ОР BMW забезпечують абсолютну надійність навіть при екстремальних температурних умовах. Розроблені для конкретного двигуна та точно виготовлені, вони пройшли всебічну перевірку, що гарантує їх дуже великий ресурс. Навіть при 7000 об/хв і після 100-годинного випробування на міцність втрати ОР під час роботи насоса не повинні перевищувати 12 грамів. Все для того, щоб Ваш двигун ніколи не перегрівався.

Оригінальна автоматична коробка передач BMW.

Оригінальна автоматична коробка передач BMW.

Спортивні динамічні властивості на вищому рівні: оригінальні автоматичні коробки передач BMW завжди виготовляються за останнім словом техніки і завдяки оптимальному діапазону регулювання передавальних чисел забезпечують поліпшену прийомистість. Їх пусковий крутний момент вище, ніж у МКПП. Всі компоненти ідеально узгоджені, оскільки саме це є типовою для BMW, запорукою динаміки руху. І не останню роль відіграє також мільйон кілометрів, пройдених в режимі випробування до отримання дозволу на серійне виробництво. Як далеко Ви збираєтеся їхати?

simple_slider_slide

ЗАЛИШАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПРИЄМНІ МОМЕНТИ.

Отримайте майбутнє з гарантією. Покладіться на підтримку досвідчених експертів і довіряйте виключно офіційному сервісу, оригінальним запчастинам і аксесуарам BMW. Заради майбутньої експлуатаційної надійності та довгостроковій цінності Вашого BMW.

photo_text_left_right11804

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ BMW. СПРАВЖНІЙ BMW У ВСЬОМУ.

Прийнявши рішення на користь BMW, Ви забезпечуєте себе необмеженим задоволенням. Воно є результатом величезного досвіду, пристрасного прагнення до досконалості та безперервного руху до інновацій. Щоб Ваш BMW лишався справжнім, довіряйте тільки оригіналу. З оригінальними запасними частинами BMW Ви точно знаєте, що отримуєте продукт, який ідеально відповідає вимогам Вашого автомобіля.

Гарантія 2 роки на оригінальні запчастини BMW.

На оригінальні запчастини BMW поширюється гарантія 2 роки незалежно від пробігу за умови, що вони встановлені у офіційного дилера BMW та автомобіль експлуатується згідно з умовами заводу-виробника.

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ПІДРОБОК. BMW GROUP РЕКОМЕНДУЄ ЛИШЕ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ BMW.

Компанія BMW Group приділяє велику увагу безпеці своїх клієнтів. Оригінальні запасні частини та аксесуари BMW виробляються з дотриманням найсуворіших стандартів якості, що гарантує їх надійну та безпечну роботу. Підробні запчастини, як правило, пропонуються клієнтам за низькою ціною - проте в надалі ілюзорна економія обертається не тільки швидким зносом, але і ставить під загрозу справну роботу автомобіля в цілому. Крім того, свідомо використовуючи підробні запасні частини, клієнти ризикують втратити право на гарантійне обслуговування.

ОСЬ ЛИШЕ ДЕКІЛЬКА ПРИКЛАДІВ НАСЛІДКІВ ВИКОРИСТАННЯ ПІДРОБНИХ ЗАПЧАСТИН:

Компанія BMW Group веде активну боротьбу з виробниками та продавцями підробленої продукції.

Гальмівні колодки
Мастильні фільтри
Змінні елементи повітряного фільтра
Свічки запалювання
photo_text_left_right11812

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ.

Ідеальний догляд за автомобілем - це щось більше, ніж просто очищення: він дарує задоволення за кермом як в перший день після покупки.

BMW пропонує весь спектр засобів по догляду: для попередньої очистки, миття, полірування, блиску, очищення скла, за інтер'єром, бамперами, гумовими компонентами і шинами. А також спеціальні додатки для догляду за кабріолетом і родстером, а також очисники для двигуна і знежирювачі.