Південноафриканська художниця Естер Малангу створила арт-версію BMW INDIVIDUAL 7 СЕРІЇ.

Південноафриканська художниця Естер Малангу створила арт-версію BMW INDIVIDUAL 7 СЕРІЇ.

На ярмарці сучасного мистецтва Frieze в Лондоні буде представлений BMW Individual 7 серії від південноафриканської художниці Естер Малангу.

На ярмарці сучасного мистецтва Frieze в Лондоні буде представлений BMW Individual 7 серії від південноафриканської художниці Естер Малангу. Єдиний у своєму роді автомобіль буде показаний публіці в залі BMW з 5 по 9 жовтня в лондонському Риджентс-парку. За підтримки підрозділу BMW Individual художниця перетворила розкішний седан BMW 7 серії в твір мистецтва на колесах, зобразивши характерні орнаменти на натуральній деревині внутрішнього оздоблення салону.

BMW Individual 7 серії від Естер Малангу може похвалитися багатим оснащенням, що включають не тільки готові деталі з колекції BMW Individual, а й унікальні елементи, скрупульозно розроблені з нуля фахівцями ательє. Елегантний зовнішній вигляд BMW 7 серії підкреслюють 20-дюймові легкосплавні колісні диски BMW Individual V-spoke style 649 I і незвичайний колір кузова BMW Individual Pure Metal Silver.

Розкішний інтер'єр в стилі BMW Individual створюється такими витонченими дизайнерськими рішеннями, як обробка шкірою 'Merino' в кольоровій гамі Білий Дим / Чорний, а також сидіннями з індивідуальним контрастним рядком і окантовкою ручної роботи. При цьому природна м'якість натуральної шкіри і її приємна текстура надають салону благородний вид.

Фахівці BMW Individual курирували весь процес створення автомобіля. Вони вибрали особливу деревину білого кольору для внутрішньої обробки, щоб Естер змогла завдати зображення перед тим, як встановити панелі в унікальний автомобіль.

Двадцять п'ять років тому Естер Малангу створила арт-кар для легендарної колекції BMW на базі моделі 525i. На кузов седану вона нанесла яскраві візерунки і унікальний орнамент, характерний для мистецтва південноафриканського народу ндебеле.

«Ми вперше задіємо наш підрозділ BMW Individual в рамках довгострокового партнерства з Frieze і Frieze Masters. Я радий, що ми змогли знову попрацювати з винятковою художницею Естер Малангу. Спільно з експертами з BMW Individual і BMW Group Design Естер створила унікальний витвір мистецтва - BMW 7 серії, який формує надзвичайний зв'язок між роботою наших майстрів і мистецтвом ндебеле », - пояснює Ян Робертсон, член правління BMW AG.

Автомобіль буде проданий під час аукціону, який стартував 5 вересня. Учасники зможуть зробити ставки на спеціальному порталі https://www.bmw.co.uk/7seriesauction або зареєструвати їх в залі BMW після офіційної прем'єри. Після завершення ярмарки людина, яка вчинила максимальну ставку, стане новим власником розкішного седана. Всі виручені кошти будуть передані благодійному арт-проекту «The Art Room», який разом вибрали представники BMW і Frieze.

«The Art Room» підтримує дітей і підлітків у віці від 5 до 16 років, допомагаючи їм розвиватися за допомогою мистецтва. На заході Art Talk, який також пройде під час тижня Frieze в Лондоні, Естер Малангу разом з Крістофером Спрінг, куратором експозиції Східна і Південна Африка в Британському музеї, також розповість про мистецтво Південної Африки і його відображення у власних креативних роботах.

Разом з автомобілем будуть представлені і інші роботи південноафриканського майстра, що демонструють її особливий художній стиль.

Естер Малангу народилася в племені ндебеле в 1935 році в маленькому містечку в північно-східній провінції Мпумаланга в Південній Африці і вже в 10 років почала малювати під керівництвом своєї матері і бабусі.

Традиційно жінки ндебеле прикрашають зовнішні стіни будинків візерунками і графічними елементами, що символізують важливі події, такі як весілля або інші урочистості. В рамках спільноти стіни є свого роду активними засобами масової інформації. Естер Малангу використовує традиційні орнаменти ндебеле в своєму мистецтві. Наносячи їх на полотно, килими та інші речі, вона постійно втілює їх у новому сучасному контексті.