BMW THE iX3

THE iX3

THE iX3

НОВИЙ BMW iX3

Понад 450 км
Запас ходу
 • Повністю електричний
Двигун

Завдяки стандартному пакету M Sport в новому дизайні новий BMW iX3 виглядає спортивнішим, ніж будь-коли. Аеродинамічні елементи і сині акценти підкреслюють електричну природу автомобіля повною мірою. Будь то короткі або далекі поїздки — з запасом ходу до 460 км* і енергоспоживанням від 18,5 кВтг/100 км * новий BMW iX3 ідеально підходить для будь-якого маршруту.

BMW iX3:
Енергоспоживання у кВт/100 км: 21.6-18.9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0 0

СТВОРІТЬ СВІЙ BMW iX3

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ОСНОВНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3 У ВІДЕО.

У BMW iX3 вас чекають найсучасніші технології, що поєднують в собі мобільність без шкідливих викидів і високий комфорт. Інтелектуальними системами допомоги водієві можна управляти голосими компандами і тим самим підвищувати безпеку під час поїздки. "Алекса, увімкни світло у вітальні". Насолоджуйтеся зручністю голосового асистента Amazon Alexa в своєму BMW, як і вдома.

video_slider_item

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ BMW iX3 У ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ЕКСТЕР’ЄРУ BMW iX3.

Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Майже повністю закрита решітка радіатора BMW i є основним оптичним елементом вражаючої передньої частини. У BMW i Blue, разом з L-подібним розташуванням повітрязабірників, ця решітка підкреслює повністю електричний характер нового BMW iX3. Плоскі адаптивні світлодіодні фари нового дизайну надають передній частині BMW iX3 цілеспрямований вигляд.

Вид збоку.

Вид збоку.

Просторі контури колісних арок самовпевнено демонструють 20-дюймові колеса M Aerodynamic 890 M в кольорі Jet Black з алюмінієвими вставками. Повітрозабірник в дизайні BMW M на крилі за переднім колесом оптимізує повітряний потік.

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

У поєднанні з вертикальним повітрозабірником, нові світлодіодні задні ліхтарі з тривимірним покривним склом, графікою у вигляді клешнів і горизонтальними індикаторами забезпечують максимальне враження. Сині дифузори завершують дизайн задньої частини. Оздоблення, що розташоване посередині, виконане у високоякісному Frozen Grey.

УСЕ ПРО ДИЗАЙН BMW iX НА ВІДЕО.

video_slider_item

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ІНТЕР’ЄРУ BMW iX3.

Кокпіт

Кокпіт

BMW Live Cockpit Professional поєднує в собі 12,3-дюймовий повністю цифровий приладовий дисплей з 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм управління. Сині акценти BMW i, такі як кнопка старт/стоп, підкреслюють беземісійній систему приводу нового BMW iX3.

Панорамний скляний дах

Панорамний скляний дах

У відкритому стані панорамний скляний дах створює приємну, залиту світлом атмосферу в салоні автомобіля і забезпечує багато свіжого повітря. Він автоматично відчиняється та зачиняється натисканням кнопки або за допомогою ключа автомобіля, а також оснащений функціями висуву та підйому, роликовими сонцезахисними шторами та дефлектором вітру.

Спортивні сидіння.

Спортивні сидіння.

Високий рівень комфорту в салоні BMW iX3 забезпечують спортивні сидіння з дрібнозернистої перфорованої тканини Sensatec, які входять до стандартної комплектації. Шкіряне кермо M з багатофункціональними кнопками й емблемою М хизується дизайном з трьох спиць. Декоративні накладки в кольорі Aluminium Rhombicle Dark додатково розставляють спортивні акценти.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW iX3.

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour

19-дюймові аеродинамічні колеса Double-Spoke 842 у виконанні Bicolour. Комплект зимових коліс у зборі з датчиками контролю тиску та шинами Run-Flat, розмір коліс 8J x 19.

Всепогодні передні килимки BMW.

Всепогодні передні килимки BMW.

Елегантні та зносостійкі всепогодні килимки BMW захищають простір для ніг спереду від вологи та бруду. Чорного кольору та з логотипом «X3», що виконаний з нержавіючої сталі.

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Задня велосипедна стійка BMW Pro 2,0

Легка та надійна задня велосипедна стійка BMW Pro 2.0 для двох велосипедів/електровелосипедів. Максимальне навантаження 60 кг, можна компактно скласти.

BMW iX3 З 210 кВТ (286 К.С).

video_slider_item

ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ BMW iX3.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє ідеально відрегулювати характеристики амортизаторів відповідно до будь-якої дорожньої ситуації, покращуючи комфорт кочення та динаміку руху. На додаток до стандартного налаштування COMFORT для підвищеного комфорту водіння, програма SPORT пропонує спортивне налаштування амортизаторів.

Електричний привід.

Електричний привід.

Електропривід, що складається з електродвигуна, трансмісії та силової електроніки, розташовується в алюмінієвому корпусі, що дозволяє зберегти простір та вагу. Безпосередня та миттєва реакція на прискорення забезпечує задоволення від водіння BMW. Електродвигун працює без рідкоземельних елементів, що робить його особливо екологічним.

Система рекуперації.

Система рекуперації.

Система рекуперації перетворює на електрику кінетичну енергію, що утворюється під час сповільнення та гальмування, та подає її у високовольтну батарею приводу для збільшення запасу ходу. Можливість регулювання рівня рекуперації у чотири стадії забезпечує підвищену індивідуалізацію та значний виграш у комфорті.

BMW IconicSounds Electric.

BMW IconicSounds Electric.

За допомогою BMW IconicSounds Electric ви можете ще більш підсилити задоволення від їзди на електричному приводі. Звукова система надає вам акустичну відповідь на різні маневри. Це забезпечується аудіосистемою всередині та компонентами системи акустичного сповіщення пішоходів зовні.

ЗАПАС ХОДУ ПОНАД 450 КМ*.
Завдяки поєднанню ефективної концепції трансмісії, аеродинамічного дизайну і потужної високовольтної батареї, BMW iX3 може долати відстань до 460 кілометрів*. Інноваційні технології, такі як рекуперація енергії гальмування, допомагають збільшити запас ходу і знизити енергоспоживання до 18,5 кВтг/100 км.
photo_text_left_right10717

100 КМ ЗА МЕНШЕ НІЖ 10 ХВИЛИН ЗАРЯДЖАННЯ.

Разом з BMW iX3 та програмою BMW Charging ви отримуєте безліч індивідуальних пропозицій для заряджання вдома, у дорозі та на роботі, а також вражаючу зарядну потужність автомобіля до 150 кВт. У комплект автомобіля входить стандартний набір для зарядки, що складається з гнучкого зарядного пристрою для швидкого і мобільного заряджання вдома, а також зарядного кабелю для громадської зарядки і зарядної карти BWM Сharging Card.
Заряджання вдома до 100 км.

Заряджання вдома до 100 км.

– Wallbox (11 кВт)
01:37 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкого заряджання (11кВт) на промисловій розетці
08:07 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкого заряджання (11кВт) на промисловій розетці

Заряджання у дорозі до 100 км.

Заряджання у дорозі до 100 км.

00:07 год – Зарядна станція високої напруги (макс. ємність заряду автомобіля)
00:20 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)
01:37 год – Зарядна станція змінного струму (макс. ємність заряду автомобіля)

У розрахунку враховується споживання і продуктивність заряджання. Значення належать до запуску акумуляторної батареї за 29-33 градусів Цельсія і температури навколишнього середовища з сертифікаційними значеннями, за винятком додаткових допоміжних споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї, кондиціонер. Індивідуальне споживання може варіюватися (в залежності, наприклад, від профілю водіння, температури, умов навколишнього середовища), а також від індивідуально досяжної продуктивності заряджання (в залежності, наприклад, від рівня заряду акумулятора, кондиціонування повітря в автомобілі). Споживання засноване на кращому зразку WLTP. Продуктивність заряджання заснована на максимально можливій продуктивності (в залежності від типу зарядки і автомобіля).

ЗАРЯДЖЕННЯ BMW iX З ПРОПОЗИЦІЯМИ BMW CHARGING НА ВІДЕО.

video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
video_slider_item
ЦИФРОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW iX3.
Інноваційні послуги застосунків My BMW і BMW Maps з підключеною зарядкою і навігацією допоможуть вам ефективно використовувати запас ходу вашого BMW iX3 і відповідним чином планувати маршрути. Ви можете легко управляти цими послугами, зв'язавшись з вашим BMW. Ваш інтелектуальний персональний асисент BMW завжди буде поруч з вами: він дозволяє управляти численними функціями автомобіля за допомогою голосових команд.
photo_text_left_right10727

ТЕХНОЛОГІЇ BMW iX3.

У новому BMW iX3 вас чекає широкий спектр цифрових послуг і інтелектуальних систем допомоги. Інноваційні технології, від асистента паркування до вашого персонального голосового помічника, підвищують комфорт і безпеку під час поїздки.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional пропонує оптимальний комфорт і безпеку в критичних або незмінних дорожніх ситуаціях. Крім вмісту пакета Асистента водіння, також пропонуються Асистент рульового керування та контролю смуги руху з розширеними функціями, Асистент зміни смуги руху та аварійної зупинки, а також Асистент з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень.

Асистент паркування.

Асистент паркування.

Асистент паркування полегшує паркування автомобіля. Камера заднього виду забезпечує більш чіткий огляд позаду автомобіля. Активний парктронік пропонує підвищений захист від пошкоджень, викликаних паркуванням. Асистент паркування автоматично паркує автомобіль паралельно або перпендикулярно вулиці і залишає простір для інших паралельних паркувань. Асистент руху заднім ходом допомагає рухатися назад у вузьких провулках.

Активна навігація.

Активна навігація.

Активна навігація як розширена функція асистента рульового керування може запропонувати змінити смугу руху, коли це стає необхідним для проходження маршруту навігації. Для цього система визначає відповідний пропуск в транспортному потоці на сусідній смузі і потім звертає вашу увагу на те, що варто змінити смугу руху.

ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ BMW ДЛЯ BMW iX3.
Швидко і гнучко: індивідуальні фінансові пропозиції від AWT Financial Services. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідні пропозиції лізингу для вашого нового BMW iX3.
photo_text_left_right10732
BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW iX3.

#щобнетрапилося. Безтурботна подорож: цей пакет пропонує вам 100% прозорість і зручність планування на обраний вами термін або кілометраж.

 • Послуга технічного огляду автомобіля у відповідності зі специфікаціями BMW.
 • Обслуговування мікрофільтра
 • Обслуговування гальмівної рідини
photo_text_left_right10733

Енергоспоживання та викиди CO2 BMW iX3.

* Дані були розраховані згідно до вимірювального методу WLTP.

** Спеціальна пропозиція дійсна для нових автомобілів від філій і дилерів BMW в Європі в мережі BMW Charging.

BMW iX3:
Енергоспоживання у кВт/100 км: 18,5
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 0

Офіційні дані про витрату палива, викиди CO2, енергоспоживання й електричний запас ходу були визначені відповідно до приписаної процедури вимірювання і відповідають Регламенту (ЄС) 715/2007 з поправками. Дані WLTP враховують будь-яке додаткове обладнання у разі запасу ходу. Для транспортних засобів, офіційно затверджених з 01.01.2021, офіційні технічні характеристики існують тільки відповідно до WLTP. Додаткову інформацію про методи вимірювання NEDC і WLTP можна знайти на сайті www.bmw.de/wltp.

Новий повністю електричний BMW iX3 у Харкові 

Кросовер, що поєднує динамічність, комфорт та екологічність. Знайомтесь, це новий BMW iX3, що є першою моделлю баварського виробника з технологією eDrive п'ятого покоління. Вона забезпечує високу ефективність, дальність подорожей та продуктивність. Дізнатися більше про характеристики нового iX3 у Харкові можна в салоні Баварія Моторс. Електричний варіант знайомого кросовера обов’язково сподобається поціновувачам комфортних подорожей та людям, що турбуються про екологію й бажають максимально зменшити власний негативний вплив на природу.

Докладніше про характеристики повністю електричного BMW iX3

П’ятидверний кросовер класу K2 став однією з найпопулярніших моделей німецького виробника. З моменту свого випуску у 2003 році він встиг пережити три грандіозних оновлення. Сьогодні ж всі охочі мають змогу переконатися, що новітній та інноваційний кросовер BMW iX3, котрий працює виключно на електричній тязі, є значним кроком вперед.

Характеристики електродвигуна

За швидке пересування та подолання будь-яких перешкод на шляху BMW iX3 відповідає електромотор, що має наступні характеристики:

 • розвиває максимальну потужність 286 к.с. (210 кВт);

 • максимальний крутний момент становить 400 Нм;

 • енергоспоживання на рівні 18,5 кВт*год/100 км – нульові викиди CO2;

 • електричний двигун не містить рідкоземельних елементів, що істотно підвищує його екологічну ефективність.

Електромотор, силова електроніка та трансмісія об'єднані в єдиному алюмінієвому корпусі, що знижує вагу та об'єм цих агрегатів. Кросовер має задній або повний привід, в залежності від обраної модифікації. БМВ іХ3 демонструє чудову динаміку – ускорення до 100 км/год за 6.8 секунд. Максимальну швидкість пересування, втім, електронно обмежено на позначці 180 км/год задля вашої безпеки.

Особливості акумуляторної батареї BMW iX3

Завдяки акумулятору, що має ємність 80 кВт*год, запас ходу БМВ іХ3 складає 460 км за циклом WLTP. Додаткові характеристики батареї нового повністю електричного кросовера:

 • висока щільність енергії;

 • оптимізована система охолодження акумулятора для уникнення позаштатних ситуацій навіть під час подорожей у найскладніших умовах;

 • висока швидкість зарядки, якщо використовувати станції потужністю 150 кВт – 80 відсотків лише за 34 хвилини;

 • для забезпечення дальності поїздки у 100 км, достатньо лише 10 хвилин;

 • якщо використовуєте стандартний комплект WallBox, запас ходу у 100 км досягається за 1 год 37 хв.

Економічність та ефективність батареї нового BMW iX3 обумовлено ще й використанням системи регенеративного гальмування. Завдяки рекуперації гальмівних зусиль кінетична енергія перетворюється на електричну, і ви отримуєте змогу менше користуватися послугами громадських зарядних станцій у Харкові, в загальному по Україні, або під час мандрівок до інших країн.

Особливості дизайну електричного кросовера BMW iX3

Зовнішність

Екстер'єр БМВ іХ3 у стандартному пакеті M Sport відрізняється від “бензинового” кросовера BMW X3 лише у деталях, що підкреслюють його електричний характер. Серед основних рис визначимо:

 • яскраво-блакитні окантовки логотипів бренду та фірмової решітки радіатора;

 • більш закрите промальовування переднього бампера та відсутність вертикальних ламелей, що імітують радіатор;

 • задній бампер зазнав невеликих модифікацій для поліпшення аеродинаміки – з'явився дифузор у фірмовому i-кольорі. 

У профіль iX3 g08 видають накладки на порогах і спеціальний більш аеродинамічний малюнок 19 або 20-дюймових коліс. BMW iX3 доступний у семи кольорах кузова: Carbon Black, Mineral White, Phytonic Blue, Sophisto Grey, Cashmere Silver, Glacier Silver та Piedmont Red. Є можливість індивідуального конфігурування, аби створити саме те авто, про яке ви завжди мріяли.

Погляд зсередини

Працюючи над дизайном інтер’єру БМВ іХ3, розробники на перше місце ставили турботу про комфорт водія та пасажирів. Салон виконаний у сучасному та елегантному стилі, який підкреслює електричну природу інноваційного кросовера. Внутрішнє оздоблення здивує високоякісними матеріалами – шкіра, алюміній та дерево. Якщо ж подивимось на кокпіт, відразу побачимо, що перед нами справжнісінький спортивний автомобіль з потужним електродвигуном.

У салоні достатньо простору для пасажирів. Усього в салоні БМВ iX3 з комфортом можуть розміститися п’ятеро осіб включно з водієм. Є численні регулювання, аби кожен міг створити для себе найкомфортніші умови для тривалої подорожі. Простір для вантажу – 510 літрів багажного відділення. За необхідності задній диван можна скласти для отримання додаткового обсягу.

Додаткові можливості та інновації

Розповідь про новітні технології, що знайшли втілення у новій версії повністю електричного кросовера BMW g08, можна продовжувати до нескінченності. Автоматичні та інтелектуальні асистенти водія дозволять почуватися впевнено за кермом:

 • голосовий помічник BMW Intelligent Personal Assistant;

 • асистент паркування;

 • автономне керування;

 • активна навігація – асистент керма;

 • цифрові послуги My BMW, BMW Maps, BMW Intelligent Charging, BMW Digital Key тощо, що є частиною системи BMW ConnectedDrive Services.

Отже, якщо ви вирішили купити BMW iX3 у Харкові, вам гарантовані абсолютно безпечні подорожі та активна допомога багатьох інтелектуальних асистентів, що дозволяють впевнено почуватися у будь-яких ситуаціях.

Електромобілі БМВ в Харкові

Зацікавила новинка від баварського автогіганта, хочете дізнатися якою є ціна на BMW iX3, та на власному досвіді переконатися в перевагах цього кросовера з електричним приводом? У такому разі варто завітати до салону Баварія Моторс у Харкові. Тут клієнтам запропонують широке коло професійних послуг:

 • можливість записатися на тест-драйв;

 • компетентна розповідь про технічні характеристики електромобілів БМВ;

 • підбір індивідуальної конфігурації, що відповідає вашим вимогам;

 • допомога з вибором оптимальної програми фінансування від провідних банків України.

Зазначимо, що ціна iX3 залежить від багатьох чинників. Остаточну суму в доларах вам повідомлять спеціалісти салону після детального ознайомлення з побажаннями щодо комплектації, оздоблення салону та використання фірмових аксесуарів в екстер’єрі електричного кросовера.

✔️ Офіційний дилер BMW ✔️ Баварія Моторс
✔️ BMW iX3 в наявності ✔️ Тест-драйв BMW iX3
✔️ Прайс-лист на BMW iX3 ✔️ Вигідні умови фінансування: кредитування та лізингу
✔️ Вигідна ціна ✔️ Обслуговування та гарантія