Вступ

40 РОКІВ НАЙБІЛЬШ МОГУТНЬОЇ БУКВИ У СВІТІ.

40 РОКІВ НАЙБІЛЬШ МОГУТНЬОЇ БУКВИ У СВІТІ.

BMW M GmbH: для індивідуалістів.

Наша пристрасть - автоспорт. Наша місія - дарувати задоволення від водіння. Нас надихає досконалість. Наше завдання - створювати автомобілі, готові до того, щоб стати легендою. На менше ми не згодні.

Spec Icon
photo_in_container2059

АВТОМОБІЛІ М: ВИПРОБУЙТЕ ПРИСТРАСТЬ.

Народжені на гоночній трасі, бездоганні на будь-якій дорозі - в цьому кредо автомобілів M. Натхненні автоспортом, ці ексклюзивно оснащені автомобілі з легкістю відповідають найвищим вимогам до динаміки, маневреності та тяговим характеристикам. Потужні двигуни в поєднанні з виразним дизайном та високою функціональністю дозволять повною мірою відчути пристрасть, вкладену у створення кожного з цих автомобілів.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL.

Найбільша розкіш полягає в тому, щоб особисто підібрати все що потрібно: ексклюзивне оснащення з колекції BMW Individual дозволить вам оформити ваш BMW в повній відповідності до власних уподобань. Чудові кольори кузова і високоякісні компоненти шкіряного оснащення салону, а також декоративні планки з цінних порід дерева і інші ексклюзивні опції дозволять додати вашому BMW індивідуальність і надихнути вас. Ви можете піти ще далі і реалізувати свою мрію, втіливши її в по-справжньому унікальному автомобілі разом з BMW Individual Manufaktur. Тут всі ваші бажання будуть реалізовані в бездоганній формі з досконалістю ручної роботи. Разом з вами ми створимо унікальний автомобіль, здатний подарувати унікальні відчуття від водіння і максимально повно виразити вашу індивідуальність.

photo_in_container2082

ОСНАЩЕННЯ І ПАКЕТИ M: ВІДМІННЕ ПОЄДНАННЯ.

Оснащення та пакети М включають в себе різні компоненти, які були ретельно узгоджені між собою: від ходової частини до декоративних елементів оформлення, від легкосплавних колісних дисків до двигунів.

photo_in_container2100

BMW DRIVING EXPERIENCE: СЛІДАМИ ПРИСТРАСТІ.

Насолоджуйтеся відчуттями за межами обмежень правил дорожнього руху. Випробуйте закони фізики в екстремальних ситуаціях водіння та відпрацюйте техніки безпечного водіння. Відчуйте дух класичних автогонок на справжніх гоночних треках - все це та багато іншого пропонується в складі різноманітних курсів водіння, що проводяться M Automobiles. У двох словах: Незабутні відчуття від водіння BMW.

photo_in_container2102

АВТОМОБІЛІ BMW M PERFORMANCE: POWERED BY M.

Автомобілі BMW M Performance - це унікальний сплав потужності і динаміки. В їх конструкцію вкладений величезний досвід інженерів BMW M і постійна увага до деталей. Результат: автомобілі з виключно спортивним характером і неперевершеним поєднанням динаміки, комфорту і практичності в повсякденній експлуатації. З аксесуарами BMW M Performance автоспорт виходить на дороги загального користування: інноваційні компоненти для дооснащення з ексклюзивним позначенням Powered by M розроблені в тісній співпраці з підрозділом BMW M GmbH і являють собою ідеальну основу для створення ще більш спортивного оснащення вашого BMW.