Оснащення та пакети M

ЗАВЖДИ ТРОХИ БІЛЬШЕ.

ЗАВЖДИ ТРОХИ БІЛЬШЕ.

Оснащення та пакети устаткування для BMW M та автомобілів BMW.

Як найкраще висловити поєднання свого захоплення найпотужнішою буквою в світі з максимальною спортивностью та стилем? У цьому допоможуть оригінальні пакети оснащення M Sport або Competition. З ними чарівність автоспорту увійде в вашу повсякденне життя, дозволивши вам перейти на наступний рівень динаміки.

Spec Icon
photo_in_container4408

ПАКЕТ M SPORT: ДИНАМІЧНА ЗОВНІШНІСТЬ.

Пакет M Sport захоплює своїми підкреслено динамічними деталями: від колісних дисків до лакофарбового покриття кузова, від зовнішніх елементів оздоблення до комфорту в інтер'єрі.
Ексклюзивні кольори M, які отримали свої назви на честь знаменитих гоночних трас всього світу, так само як і легкосплавні диски M і аеродинамічний пакет M, підкреслюють тісний зв'язок автомобіля з миром автоспорту. Цей зв'язок простежується і в салоні, прикрашеному накладками на пороги в M-стилі і оббивкою стелі антрацитового кольору. Комфортні спортивні сидіння M забезпечують надійну бічну підтримку, а шкіряне рульове колесо M дає водієві повний контроль над автомобілем і чудове почуття дороги. Пакет M Sport доступний в якості опції практично для всіх моделей BMW. Точний перелік компонентів і їх докладний опис можна знайти на сторінках опису відповідних моделей і в конфігураторі.

photo_in_container4418

BMW M5 CS

Новий флагман BMW M задає найвищі стандарти в класі ультрашвидкісних автомобілів, володіючи кращою в класі динамікою і ексклюзивної зовнішністю. Характерною рисою спеціальної серії BMW M5 CS є чотиримісна компоновка салону.

Спеціальна версія BMW M5 CS отримала ряд індивідуальних рішень, що дозволяють виділити автомобіль на тлі M5 Competition. Окантовка фірмових грат радіатора BMW виконана в ексклюзивному кольорі Gold Bronze, так само як і 20-дюймові ковані колісні диски М. Логотипи «M5 CS» на решітці радіатора і декоративні М-вставки на передніх крилах теж пофарбовані в відтінок Gold Bronze, який забезпечує M5 CS абсолютну впізнаваність.