Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом
BMW xDrive - інтелектуальна система повного приводу

БАГАТО ФАКТОРІВ ГОВОРЯТЬ НА КОРИСТЬ xDRIVE. АЛЕ, ПЕРШ ЗА ВСЕ, ДОРОЖНІ.

BMW xDrive - інтелектуальна система повного приводу

BMW xDrive в будь-який момент забезпечує правильне зчеплення з дорогою і утримує колію навіть в швидких поворотах. Інтелектуальна система повного приводу гарантує щільне зчеплення з дорогою навіть на слизькому грунті, не зменшуючи особливе почуття дороги, яке дає задній привід. Вона блискавично спрямовує тягове зусилля на колеса з найкращого тягою.

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ НЕ ЗІПСУЄ ПОГАНА ПОГОДА.

З повним приводом BMW xDrive обидві осі завжди оптимально передають крутний момент на дорожнє покриття: стабільне прискорення забезпечується навіть при виході з повороту. Якщо, навіть при поганих умовах, необхідно передати на дорогу більше тягового зусилля, підключається система динамічного контролю стійкості (DSC). Поряд з поліпшенням тяги вона ще на самому початку розпізнає надлишкову або недостатню обертальність і за десяту частку секунди за допомогою дискової муфти з електронним управлінням перерозподіляє до 100% крутного моменту двигуна на передній або задній міст. Потім розподіл моменту повертається до нормального рівня - 40:60.
Завдяки цій технології BMW пропонує систему повного приводу з усіма перевагами заднього приводу: точність управління, оптимальні характеристики проходження поворотів і чисте поділ приводу і рульового управління.

Відеоролик BMW xDrive.

Подивіться на BMW xDrive в дії. У запаморочливому відеоролику ви можете подивитися, як надійно реагує інноваційна система повного приводу BMW в екстремальних ситуаціях і на гладкому покритті, забезпечуючи найкращу тягу і безпеку.

ЗАДОВОЛЕННЯ НАВІТЬ ПО СЛЬОТІ і СНІГУ.

Насолоджуйтесь задоволенням за кермом - про все інше подбає BMW xDrive. Система повного приводу BMW завчасно компенсує втрату тяги і гарантує оптимальну курсову стійкість і чудову обертальність. При перших ознаках недостатньої поворотності знижується тягове зусилля на передній осі.

Якщо система визначає надлишкову обертальність, BMW xDrive переносить більше приводу на передню вісь. За допомогою такого гнучкого розподілу тягового зусилля забезпечується стійкість.
BMW xDrive знаходиться в постійній взаємодії з системою динамічного контролю стійкості (DSC), яка відразу розпізнає починається пробуксовування коліс. За рахунок цього забезпечується, що передача тягового зусилля завжди відбувається на колеса з найкращим зчепленням з дорогою. Також швидко, як швидко змінюються дорожні умови.

ЕВОЛЮЦІЯ xDRIVE.

ПЕРШОПРОХОДЕЦЬ СЕРЕД ПОВНОПРИВІДНИХ АВТОМОБІЛІВ.

У вересні 2015 року на Міжнародному автосалоні у Франкфурті проходить презентація шостого покоління BMW 7 серії. Новітній флагман BMW отримав безліч інновацій - і в їх числі доступна з моменту початку продажів система BMW xDrive. Вперше в історії інтелектуальна система повного приводу поєднується з інтегральним активним рульовим керуванням, яке забезпечує зміну положення задніх коліс.

ЕЛЕКТРОНІКА, ЯКА ПІДВИЩУЄ БЕЗПЕКУ.

Модифікацію з повним приводом отримує легендарний BMW 5 серії: електроніка вперше відповідає за розподіл крутного моменту в BMW 525iX. В результаті зменшується час реакції системи, підвищується точність і забезпечується безпека руху навіть на засніжених дорогах. Видатні характеристики концепції вражають з найперших хвилин поїздки.

НАРОДЖЕННЯ НОВОГО КЛАСУ.

Незадовго до настання нового тисячоліття BMW представляє BMW X5. Він вражає динамічним характером, що не має собі аналогів серед позашляховиків. А завдяки інноваційним електронним системам управління - наприклад, динамічній системі контролю курсової стійкості DSC - він залишає конкурентів далеко позаду як на дорогах, так і за їх межами

ПОВНИЙ ПРИВІД ЗНАХОДИТЬ ІНТЕЛЕКТ.

На сцену виходить BMW xDrive: в 2003 році новітня система повного приводу із змінним розподілом крутного моменту між осями дебютує на BMW X5 і новому BMW X3. Саме цей рік став датою появи на світло єдиною до сьогоднішнього дня інтелектуальної системи повного приводу

АТЛЕТИЗМ СО ЗНАКОМ X.

І знову BMW вдається створити цілком новий сегмент автомобілів. У 2008 році дебютує перший в світі автомобіль класу Sports Activity Coupé: BMW X6, сама спортивна модель BMW X за всю історію марки. Система Dynamic Performance Control, спеціально розроблена для BMW X6, наділяє цього атлета неймовірною курсовою стійкістю і точністю управління в будь-яких ситуаціях.

ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ - В КОМПАКТНІЙ ФОРМІ.

Новий BMW X1, який довгий час залишався єдиним представником свого класу в сегменті компактних автомобілів преміум-класу, отримує повний привід BMW xDrive. Інтелектуальна система може поєднуватися з системою Performance Control, забезпечуючи ще більшу точність управління і неперевершену маневреність.

НАЙРОЗКІШНІШЕ ВТІЛЕННЯ ПОВНОГО ПРИВОДУ.

У вересні 2015 року на Міжнародному автосалоні у Франкфурті проходить презентація шостого покоління BMW 7 серії. Новітній флагман BMW отримав безліч інновацій - і в їх числі доступна з моменту початку продажів система BMW xDrive. Вперше в історії інтелектуальна система повного приводу поєднується з інтегральним активним рульовим керуванням, яке забезпечує зміну положення задніх коліс