Фінансування і страхування

auto_main_photo

НОВІ СТАНДАРТИ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

Програми BMW Financial Services для BMW 2 серії Гран Турер.

Стати власником автомобіля своїх мрій можливо завдяки гнучкості програми BMW Financial Services. Незалежно від того чи Вас цікавить лізингова пропозиція або кредитування – Програма BMW Financial Services Flexibility Program надає індивідуальне рішення для будь-яких Ваших потреб. А це означає, що тепер Ви зможете зосередитится на більш важливих речах, наприклад, – на отриманні задоволення від керування авто.

auto_main_photo

BMW ЛІЗИНГ ТА BMW КРЕДИТУВАННЯ.

BMW Financial Services надає гнучкі пропозиції з питань лізингу та кредитування Вашого BMW 2 серії Гран Турер та робить Ваші мрії про автомобіль реальністю. Незалежно від обраного варіанта, обидва рішення виступають надійною основою для усіх інших компонентів програми BMW Financial Services Flexibility Program.

BMW CARE.
Програма BMW Care дозволяє Вам розширити угоди з кредитування або лізингу для Вашого BMW 2 серії Гран Турер. У разі вибору пакету страхування Ви отримаєте усі переваги базової пропозиції і отримуєте повне стархове покриття. Якщо ж Ви оберете сервісний пакет для автомобіля BMW, Ви отримаєте повний спектр переваг для Вашого BMW 2 серії Гран Турер на обмежений період часу та з фіксованим пробігом. Пакет діє по всьому світу, забезпечуючи максимальну якість сервісного обслуговування від спеціалістів сервісної служби BMW, та гарантує використання оригінальних запасних частин BMW.
photo_text_left_right9459
auto_main_photo

BMW COVER.

Не можете обрати між страховим та сервісним пакетом? Тоді Вам просто необхідно обрати програму BMW Cover, яка забезпечує повне страхове покриття та обслуговування найвищого рівня, що відовідає усім вимогам Вашого BMW 2 серії Гран Турер.

BMW COMFORT.
Програма BMW Comfort – приваблива комплексна пропозиція, яка дозволяє розширити угоди з кредитування або лізингу для Вашого BMW 2 серії Гран Турер, включивши сервісні пакети для автомобіля, послуги страхування і забезпечення мобільності.
photo_text_left_right9462
auto_main_photo

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Послуги BMW Service Inclusive на час дії договору дозволяють забути про витрати на регламентне обслуговування автомобіля.

Одноразовий внесок покриває численні сервісні послуги BMW, включаючи необхідні оригінальні запасні частини BMW. Ця опція доступна не лише на домашньому ринку, а й по всьому світу у всіх СТО BMW та авторизованих BMW сервісних центрах. У випадку перепродажі автомобіля, права на пакет послуг BMW Service Inclusive переходять новому власнику, що підвищує залишкову вартість автомобіля. Пакет послуг BMW Service Inclusive можна вибрати з врахуванням індивідуальних побажань. Пакет послуг BMW Service Inclusivе покриває заміну і доливання моторного масла в двигуні, заміну мікрофільтра, масляного фільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміну гальмівної рідини, регулярні перевірки автомобіля та інші роботи згідно регламентів BMW.

В пакет послуг BMW Service Inclusive Plus додатково входять наступні види обслуговування і ремонту: заміна передніх і задніх тормозних колодок і дисків, заміна зчеплення (за необхідності), заміна щіток склоочисників (за необхідності в рамках сервісу із заміни масла в двигуні). Строк дії пакета послуг BMW Service Inclusive Plus можна вибрати по часу від трьох до десяти років або по пробігу від 40 до 200 тис. км.