Моделі та обладнання

THE 2

THE 2

ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Новий BMW 2 серії Gran Coupé виводить компактний клас на новий рівень авторитету. Дізнайтеся про всі деталі прогресивного дизайну цього спортивного купе і такі яскраві особливості, як безрамні двері.

МОДЕЛІ.

Привабливі версії моделей BMW 2 серії Gran Coupé.

ДИЗАЙН.

Головні особливості BMW 2 серії Gran Coupé в екстер'єрі та інтер'єрі.

Новий BMW 2 серії Gran Coupé надає колесам розміром до 19 дюймів надзвичайно легкий зовнішній вигляд. Відмітна решітка радіатора BMW, світлодіодні фари і задні фари, безкаркасні двері, потужні плечі та спортивний задній корпус - це також відбивається в інтер'єрі. Завдяки внутрішній обробці з підсвічуванням і додатковим спортивним сидінням кабіна, орієнтована на водія, створює атмосферу ексклюзивності й динаміки рівних пропорціях. У той жве час два 10,25-дюймових дисплея з Live Cockpit Professional і проекційним дисплеєм BMW дозволяють вам отримати повну інформацію.
ДИЗАЙН.
Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні повністю оброблена в кольорі Cerium Grey і має ретельно продуману структуру всередині. Така решітчаста структура, натхненна автоспортом, надає глибину таі цінність передній частини і створює високоякісний й динамічний акцент в деталях.
Безкаркасні двері.

Безкаркасні двері.

Елегантні безкаркасні двері доповнюють елегантний силует автомобіля та підкреслюють його спортивний характер.
Оздоблення вихлопної труби.

Оздоблення вихлопної труби.

Вихлопна труба діаметром в 90 мм робить автомобіль ще більш спортивним.
Адаптивні світлодіодні фари.

Адаптивні світлодіодні фари.

Адаптивні світлодіодні фари включають в себе фари ближнього і дальнього світла і індикатори повороту зі світлодіодною технологією. Устаткування також оснащено поворотними вогнями, денними ходовими вогнями і адаптивними фарами з режимами "Місто", "Країна" і "Автотраса" для чудового освітлення дороги попереду і кращої видимості в темряві.
Светодиодные задние фары.

Светодиодные задние фары.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології двигунів, трансмісії та ходової частини автомобілів BMW 2 серії Gran Coupé.

Покращений клас компактності: завдяки динамічного обладнання, такого як адаптивна підвіска, трансмісія з подвійним зчепленням і повний привід xDrive, BMW 2 серії Gran Coupé грає провідну роль в своєму сегменті в питаннях маневреності. У поєднанні з потужними й високоефективними бензиновими і дизельними двигунами BMW TwinPower Turbo автомобіль виділяється з натовпу та забезпечує виняткову впевненість в собі на кожному маршруті. title
2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Нове покоління 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантує максимальне задоволення від водіння. Він відрізняється швидкою передачею потужності, а також видатною чуйністю навіть на низьких оборотах двигуна, економічністю споживання палива та низьким рівнем викидів.
2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo об'ємом 2,0 літра демонструють динамічну подачу потужності в поєднанні з відмінною чуйністю навіть на низьких оборотах. Технологія турбокомпресора із змінною геометрією турбіни і безпосереднім уприскуванням CommonRail гарантує, що ці двигуни виключно економічні та мають низький рівень викидів.
7-ступінчаста коробка передач.

7-ступінчаста коробка передач.

7-ступінчаста трансмісія Steptronic із технологією подвійного зчеплення поєднує високу ефективність із особливо плавними перемиканнями передач та видатним комфортом водіння завдяки чітко розташованим передаточним коефіцієнтам та швидким змінам частоти обертання двигуна. Тому вона поєднує в собі чудовий комфорт із вражаючою динамікою та підвищенням економічності палива.
8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчаста трансмісія Steptronic Sport з системою Launch Control пропонує спортивне перемикання передач, як автоматично, так і вручну за допомогою важеля селектора або пелюсток перемикання - для комфортної або динамічної їзди. У режимі SPORT і з положенням перемикача передач в S / M перемикання налаштоване на максимальну продуктивність.
Спортивне рульове управління.

Спортивне рульове управління.

Спортивне рульове управління M з Servotronic створює пряму і маневрену реакцію рульового керування і знижує необхідне зусилля. Ваш автомобіль може керуватися точніше, пропонуючи дуже спортивні характеристики, особливо на звивистих дорогах.
BMW xDrive.

BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно й по-різному розподіляє потужність приводу на передні та задні колеса для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій дорожній ситуації. Для ще більшої маневреності електронне управління розподілом потужності врівноважує надлишкову або недостатню маневреність на поворотах.
Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска M опускає автомобіль приблизно на десять міліметрів. Вона має більш короткі пружини і більш жорсткі налаштування демпфера, а також більш жорсткі стабілізатори. Разом вони призводять до ще більш прямої конструкції підвіски, що забезпечує спортивний стиль водіння.
Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска дозволяє регулювати характеристики амортизатора відповідно до дорожньої ситуації і поєднує в собі комфорт й динаміку водіння з максимально можливою безпекою. За допомогою системи Driving Experience Control ви можете обрати стандартний режим COMFORT або режим SPORT.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ТА ФУНКЦІЇ КОМФОРТУ.

Інноваційні системи допомоги водієві та технологічні особливості в BMW 2 серії Gran Coupé.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ТА ФУНКЦІЇ КОМФОРТУ.
Parking Assistant.

Parking Assistant.

Parking Assistant полегшує парковку автомобіля. Камера заднього виду забезпечує більш чітке зображення позаду автомобіля. Active Park Distance Control пропонує підвищений захист від пошкоджень, викликаних паркуванням. Паркувальний асистент паркує автомобіль автоматично, паралельно або перпендикулярно вулиці, і залишає паралельні паркувальні місця. Reversing Assistant підтримує вас при русі заднім ходом, наприклад, у вузьких провулках.
Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль з функцією Stop & Go підтримує в діапазоні швидкостей від 30 до 160 км/год заздалегідь певну відстань від автомобіля попереду, включаючи зупинку і повторний початок руху в густому трафіку. Speed Limit Assist дозволяє встановити обмеження швидкості в круїз-контроль. Попередження про лобове зіткнення з гальмівним втручанням реагує на транспортні засоби, пішоходів та велосипедистів.
Manual Speed Limit Assist.

Manual Speed Limit Assist.

Система Speed Limit Assist дозволяє встановити виявлену межу швидкості в якості заданої швидкості для функції обмежувача та активного круїз-контролю або круїз-контролю з функцією гальмування. Він знімає навантаження на автотрасах, наприклад, усуваючи необхідність постійно перевіряти і порівнювати вашу швидкість з зазначеними межами.
Driving Assistant.

Driving Assistant.

Пакет безпеки Driving Assistant містить в собі системи камер попередження про лобове зіткнення з функцією гальмування, Speed Limit Assist, вкл. інформацію про обмеження швидкості з індикатором обгону з попереднім переглядом і попередження про вихід зі смуги руху. Крім того, радіолокаційне обладнання містить в собі попередження про дорожній рух ззаду, попередження про зміну смуги руху і попередження про зіткнення ззаду.

Расход топлива и выбросы СО2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html