Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Із задоволенням за кермом

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ COUPE: ОСОБЛИВОСТІ

Безкомпромісний і неповторний: новий BMW 4 серії Coupe рішуче і елегантно руйнує стереотипи. Його незалежний дизайн і класичний купеподібний силует нагадують про легендарні моделі минулого і в той же час підкреслюють прогресивний характер автомобіля. Невелика маса безпосередньо впливає на поведінку моделі на дорозі: вражаюча маневреність і незабутня динаміка змушують серце власника битися частіше. Потужне спортивне купе оповите аурою недосяжності, що робить його ще більш привабливим.

НОВІ ГРАНІ.

Відкрийте для себе особливості нового BMW 4 серії Coupe.

01

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

01

ПРИВАБЛИВИЙ БУНТАР.

Вертикальна решітка радіатора моделі BMW 4 серії Coupe.

Виразна вертикальна решітка радіатора BMW представляє собою нову інтерпретацію традицій марки. Прогресивні форми і захоплюючий дизайн нагадують про легендарні класичні моделі, серед яких BMW 328 і BMW 3.0 CSi.

02

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

02

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ РУХОМ.

Трансмісія і ходова частина BMW 4 серії Coupe.

Серце BMW 4 серії Coupe - двигун BMW TwinPower Turbo. Взаємодія ідеально налаштованих компонентів ходової частини, чутливе рульове управління і точна керованість забезпечують неймовірне задоволення від водіння.

03

ГРА З ВОГНЕМ.

03

ГРА З ВОГНЕМ.

Екстер'єр BMW 4 серії Coupe.

У спортивному і елегантному образі BMW 4 серії Coupe домінує полога лінія даху, характерна для кузовів типу купе. При цьому атлетичні пропорції в поєднанні з точними вишуканими контурами підкреслюють рішучу незалежність динамічного спортивного автомобіля.

04

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

04

СПРЯМОВАНІСТЬ У МАЙБУТНЄ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Coupe.

Автомобільні додатки, інтелектуальний голосовий асистент або інтеграція смартфона: найсучасніші системи допомоги водієві і інноваційні цифрові сервіси забезпечують широкий спектр вибору для використання засобів зв'язку в салоні нового BMW 4 серії Coupe.

« Нові дизайнерські елементи підкреслюють повну незалежність BMW 4 серії Coupe і формують виразний характер привабливого автомобіля. »
Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group